Gönül Kolat Anne Kız Elbise Modelleri

Gönül Kolat Anne Kız Elbise Modelleri

Anne ile kızları aynı giyinirse ne kadar da tatlı olur değil mi? Hele bir de özel günler için aynı kıyafeti büyüklü küçüklü giyseler? Herhalde tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Kimileri sever böyle dikkat çekmeyi kimileri de tam tersi. Anne kız elbise modelleri çok farklı çok hoş modeller ile anne ve kızlara hitap ediyor. Bizlerde sizin için bu modelleri inceledik. Birde galeri hazırladık.

Anne Kız Elbise Modelleri İncelemesi

çok şık Anne Kız Elbise Modelleri
anne kız elbise modelleri

Anne kız hem iyi anlaşıp hem aynı giyinmeyi sevenler için ünlü moda tasarımcısı Gönül Kolat birbirinden şık ve özel elbise modelleri tasarlıyor. Birbirinden farklı bir çok modeli galeriden inceleyebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bu modellerin birde videosunu hazırladık.

Siyah Mor Anne Kız Elbise Modelleri
anne kız elbise modelleri

Sizler için seçtiğim tüllü, kabarık, birbirinden şık anne kız elbiseleri, hemde Gönül Kolat imzalı, bu modellerin çoğu editör seçimidir. Kızlarınız ile bir bütünlük yakalayacağınız bu modelleri yakından incelemek ve galeriyi başlatmak için bir fotoğrafa tıklayın.

Anne Kız Elbise Modelleri İpuçları

Mor Anne Kız Elbise Modelleri
anne kız elbise modelleri

Anne kız elbise modelleri şık olmasının yanı sıra kızlarınızı mutlu edecektir. Bir de olayın bu yönü vardır, her küçük kız annesi gibi olmak ister aynı kıyafeti giymeniz kızınızı da mutlu edecektir. Bir çok anne kız elbise modelleri olsa da ilk olarak tasarımcı Gönül Kolat hanımefendinin tasarımlarına yer verdik. Bu yazımızdan sonra diğer tasarımcıların da tasarımlarını inceleyeceğiz.

Pembe Mor Anne Kız Elbise Modelleri

Bu tasarımların bir de manevi tarafı var benim fikrime göre, şöyle ki anneler kızlarının rol modelidir. Kızlarınıza kendiniz gibi kapalı olmayı baskılamak yerine, aynı kıyafeti giyerek sizlere özenmesini pekiştirebilirsiniz. Bu şekilde türban takmak, yada tesettüre girmek onlar için bir külfet olmaz, aksine bir zevk olur. Bu şekilde bir yaklaşımla onları tesettür giyime özendire bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Yaş Gruplarına Göre Tesettür Giyim Önerileri

 

Siz De Kızınızla Birlikte Bahar Kombini Yaratın için Tıklayınız!

 

 

( son güncelleme : 13/10/2017 )

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status