Gri Saç Trendi Devam Ediyor

Gri Saç Trendi Devam Ediyor

Gri saç rengi soluk ve cansız gibi durduğundan beyaz tenli hanımların makyajdan uzak durmaları mümkün değildir. Koyu renk makyajlar la mükemmel bir hava yaratacaksınız. Saçlarınızın tamamen gri olmasından çekiniyorsanız gri ombreli saçları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz tenli hanımlara çok yakışacak 2019 en trend saç rengi olacaktır.

Esmer bayanlar içinde gri saç modelleri 2019 kesinlikle gri siyah saç olarak kullanmasıdır. bu tonlarda esmer bayanlara çok yakışacaktır.

Gri Saç Rengini Türkiye de uygulayan çok az profesyonel kuaförler bulunmakta. Çağla şikelin saç rengi gri saç rengidir.

 

Gri Saç Modelleri İnceleme

 

çok havalı kısa gri saç modeli
çok havalı kısa gri saç modeli

 

Gri saç modelleri çok farklı saç tarzları ile bu yazımızda vereceğim. Umarım bu seçme görselleri seversiniz, 2019 yılının en favori görselleri en güzel saç modellerini burada paylaşacağım.

 

omuzlara inen düz gri saç modeli
omuzlara inen düz gri saç modeli

 

Genel olarak bu modeller marjinal saç modelleri ile kullanılmaktadır. Yani nedir bu modeller saçın yarısı kazınmış yada yolluk olan farklı saç modelleridir. Bu modelleri yazımızda paylaşacağız fakat sizlerden ricamız yazının en son kısmına bu görseller ile ilgili yorum yapmanızdır.

 

dalgalı gri saç modeli
dalgalı gri saç modeli

 

Gri saç modelleri siyah saça çok fazla gitmiyor aslında bu yüzden kuaförden destek almanız önerilir. Kendiniz yaparsanız rengi griden farklı olabilir. O sebeple profesyonel destek almanızda fayda vardır.

Gri Saç Modelleri 2019

 

gri saç modeli 2019
gri saç modeli 2019

 

Bu kısımda 2019 yılında en moda olacak saç modellerini vereceğiz, çok farklı modelleri burada paylaşacağım. Yalnız daha öncede dediğimiz gibi gri saç modelleri seçerken çok dikkat edin yuvarlak yüzlü iseniz eğer  kut kısa saç modeli seçebilirsiniz, zira gri açık saç ile çok yakışacaktır. Gri saç modelleri 2019 yılında çok öne çıkacak, tüm farklı ve çekici modelleri sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir :   Kamil Keskin Butik 2016 Tunik Modelleri

 

gri saç modelleri 2019
gri saç modelleri 2019

 

Ayrıca yüzünüz uzunsa uzun saç modeli özellikle omuzlara düşen saç modelini tercih edebilirsiniz. Omuzlara düşen saçlar, tarzınızı yansıtacağı gibi gri saçlarınızı ön plana çıkaracaktır.

 

 

Hangi Saç Modeli ile Gri Saç Modeli Yakışır

 

kısa dalgalı gri saç modeli
kısa dalgalı gri saç modeli

 

Bu kısımda ise hangi saç modelleri gri saç ile yakışır bunu göstereceğiz. Çok şaşırtıcı modeller mevcut, gri saç modelleri 2019 yılında moda olan modelleri aşağıda ki galeriden bulabilirsiniz. Galeriyi izlemek için herhangi bir fotoya tıklamanız yeterlidir. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen, değerli yorumlarınız bizim için önemlidir. Diğer saç modellerini sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status