Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

İki renkli şallar bu aralar en çok aranan şal modelleri arasında. Kumaş farklılıklarıyla beraber pek çok marka ve fason olarak da üretilip satışı yapılıyor. İki renkli şal modelleri içinde Gülsüm Elkhatroushi markalı olanlarsa bir hayli beğeniliyor. Gülsüm Elkhatroushi’nin tasarımlarını yaptığı şal ve tesettür giyim kıyafetleri hala sosyal medya üzerinden satılırken Elkhatroushi İstanbul da iki mağaza açarak ürünlerini oradan da satmaya başlamış. Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde de butik mağazalarda Gülsüm Elkhatroushi tasarımlarını bulabilirsiniz. En doğru bilgiye ise instagram hesabından verdiği numaralar vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Gulsum Elkhatroushi 2 Renkli şal Modeli 3
Gulsum Elkhatroushi 2 Renkli şal Modeli

İki renkli şallar ilk bakışta abiye türban modelleri arasında gibi dursa da aslında spor ve günlük giyimde de gayet rahat kullanılabilir.

Bir kaç firmanın hazırladığı iki renkli şallar şifon olsa da Gülsüm Hanım, hazırladığı şal modellerinin şifon olmadığını belirtiyor. Ancak rahat ve terletmeyen bir kumaştan üretildiğini de ekliyor.

Ayrıca aşağıda ki verdiğim linklerden Gülsüm hanımın diğer modellerine erişebilirsiniz. Özellikle 2 Renkli eşarp nasıl bağlanır uygulamalı olarak gösterdiği altta linki olan bağlantıyı incelemenizi öneririm.

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı için Tıklayınız

 

İki renkli şal modelleri

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğum aşağıdaki videodan tüm modellerin tamamını slayt olarak izleyebilirsiniz. İki renkli şal modelleri son yıllarda çok meşhur oldu ve hala moda da kendine yer buluyor. Çok zarif modeller olan bu modeller bağlanışı itibari ile kullanıcıları korkutuyor fakat Gülsüm hanım uygulamalı bir şekilde bir video çekerek nasıl kullanılacağını anlattı. Çok güzel görünümünün yanı sıra abiye üstlerine giyilebilir bir yapıda, davetlerde ve özel günlerde rahatça kullanabilirsiniz. Bu modelleri sizler için galeri ve video şeklinde veriyoruz.

İlginizi Çekebilir :   2017 Pul Payet Şal Modelleri

 

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status