Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi, tasarladığı birbirinden güzel ve özel tesettür kıyafetlerle tüm dünyada tesettürlü bayanların dikkatini çekiyor. Tesettürün manasında (kadınlar için) el ve yüz haricinde tüm vücudun örtünmesi ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde kıyafetler giymek var. Gülsüm Elkhatroushi yi tasarımlarında en çok bu noktada tebrik etmek gerekir. Ciddi anlamda geniş, vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde tasarımlar yapıyor. Ve böylelikle aslında rahat tesettür giyime katkısı oluyor. Bunlardan biri de mahrem pelerin. Gerçekten çok güzel, bol, rahat ve mahremiyeti koruyan bir pelerin. Tesettür giyimde olması gerektiği gibi bir kıyafet. Pelerin altına giyilen kıyafetler de önemli elbette.

Galerideki Gülsüm Elkhatroushi mahrem pelerin şu an diesre.com da satışta. Gülsüm Elkhatroushi mahrem pelerin fiyatı 249.99 TL.

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı için Tıklayınız

 

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli Galeri

Bu tasarım mahrem pelerin modeli Gülsüm hanıma ait bir tasarımdır. Çok farklı kendine özgü yapısı ile dikkat çekmektedir. Çok farklı tasarımları olan Gülsüm hanımın diğer koleksiyonlarını da inceleyebilirsiniz.

Gulsum Elkhatroushi Mahrem Pelerin2
mahrem pelerin modeli

Mahrem pelerin ile ilgili aşağıda birde video paylaşıyorum. Sandy ikili takım modeli, 2 renkli eşarp modeli isimli yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Eğer sizde Gülsüm Elkhatroushi hanımın tasarımlarından kullanıyorsanız mutlaka yorum yazınız. Bu koleksiyonda bir çok farklı moda tasarımına imza atan Gülsüm Elkhatroushi’nin tüm tasarımlarını diğer yazılarımız da bulabilirsiniz.

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

İlginizi Çekebilir :   Tozlu Giyim Eşarp Modelleri 2018
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status