Gülsüm Elkhatroushi Mimoza Hijab

Gülsüm Elkhatroushi Mimoza Hijab

Gülsüm Elkhatroushi, tesettürlü bayanlar için tasarladığı birbirinden güzel bone şal ve bone eşarplarla instagram dünyasında ses getirmeye devam ediyor. Her gün paylaştığı türban, bone şal, bone eşarp, kare şal modellerini takarak kamera karşısına geçiyor ve fotoğraflarla tasarladığı bu birbirinden güzel ve rahat eşarp ve şal modellerini tanıtıyor. Kimi zaman da videolar hazırlayarak bone şal ve bone eşarp modellerinin nasıl takıldığına dair bilgiler veriyor. Bone eşarp nasıl takılır? Bone şal nasıl bağlanır? Kendi markasını isim ve soyisminin baş harflari olan “GE” yi swarovski taşlarla eşarp ve şalların uçlarına işleyerek güzel bir görüntü oluşturuyor.

Gülsüm Mimoza Hijab
Gülsüm Elkhatroushi Mimoza Hijab

Her bir tasarladığı bone şal ve bone eşarplara da birer isim veren Gülsüm Elkhatroushi, çektiği bu son videoda iki yeni üründen bahsediyor. Özellikle iç boneleri de meşhur olan Elkhatroushi nin önü düz ve önü çapraz bone modelleri de çok beğeniliyor. Yine şal ve eşarp modellerinde de önü çapraz tasarlayarak şık bir görüntü vermeyi hedefliyor.

Mimoza Hijab Bağlama
Gülsüm Elkhatroushi Mimoza Hijab

Gülsüm hanım şal bağlama videoları ile dikkat çekiyor. Çok zarfi şal bağlama modelleri olan Gülsüm hanım mimoza hijab videosunda bize mimoza hijab nasıl bağlanır bunu uygulamalı olarak gösteriyor.

Gülsüm hanımın çok daha farklı modelleri var özellikle iki renk şal bağlama videosunu da izlemenizi tavsiye ederim. Mimoza hijab modelinden farklı olarak mahrem pelerin modeli, sandy ikili takım, kadife eşofman takımı gibi modelleri de vereceğim linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mimoza Hijab
Mimoza Hijab

Bu yazımda sizlere mimoza hijab modelini videolu şekilde bağlanışı ile beraber sunacağım, ancak aşağıdaki linklerden diğer Gülsüm Elkhatroushi hanımın moda ekolü olan tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Gülsüm Elkhatroushi Sandy İkili Takım

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

Mimoza şal Nasıl Bağlanır
Mimoza hijab şal Nasıl Bağlanır

Bu son çektiği videoda Gülsüm Elkhatroushi, tanıttığı bone şala Mimoza ismini vermiş. Buyrun videoya:

İlginizi Çekebilir :   Gülsüm Elkhatroushi Kadife Eşofman Takımı

Mimoza Hijab Gülsüm Elkhatroushi

Bu yazu 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status