Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp Modelleri

Özel tasarım eşarp arayanlar için artık bireysel çalışan tasarımcılar var. Ancak sadece kendi imzasını nakşederek tek bir özel şal eşarp tarzı başörtüsü üretenler de var. Gülsüm Elkhatroushi tasarladığı pratik şal eşarpların uç kısmına baş harflerini işleyerek özel tasarım şal eşarplarının tanınmasını sağlıyor. Pratik eşarp bağlama modelleri bu yıla damgasını vuracak.

Pratik şal eşarplar 2015 yılının en fazla kullanılan başörtüsü oldu.

Bu pratik şallar sayesinde eşarp bağlama derdinden bir nebze olsun kurtulacaksınız. Gülsüm Elkhatroushi hanımın pratik eşarp bağlama modelleri gerçekten çok kullanışlı, ayrıca gülsüm hanımın tesettür moda dünyasına kazandırdığı önü kristal taşlı hazır bone eşarp, mimoza çapraz şal eşarp modellerini de görmenizde fayda var. Yazı sonuna bu modeller hakkında da link atacağım. İncelemenizi öneririm hazır eşarp konusunda duayen olan Gülsüm hanım, bu modelleri çıkarır çıkarmaz çok popüler oldu ve hala kalitesini koruyor.

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama
pratik eşarp bağlama modelleri

Pratik eşarp bağlama modelleri sayesinde eşarp bağlamak sizin için çocuk oyuncağı olacak. Özellikle Gülsüm hanımın lal taşlı şal eşarp ve iç bonesini, ikili takımlarını, mahrem pelerini mutlaka gözden geçirin.

Her biri bir yenilik olan bu pratik eşarp modelleri sayesinde ve diğer tesettür yenilikleri sayesinde çok şık ve zarif olacaksınız. Gülsüm Elkhatroushi en çok ta iki renkli şalları ile ünlü. Çok farklı iki renkli eşarp sayesinde şifon eşarbı iki kere bağlayıp farklı modeller oluşturabiliyorsunuz. Denemenizi öneririm, bir de kadife eşofman takımı var ki çok zarif ve gerçekten çok güzel. Editörlerimizden tam not almayı başarıyor.

Gülsüm Elkhatroushi şal Bağlama
pratik eşarp bağlama modelleri

Yazı sonuna ekleyeceğim video ile Gülsüm Elkhatroushi ait modelleri slayt gösterisi şeklinde sizlere sunacağım. Gülsüm Elkhatroushi hanımın şal eşarplarını kullananlar varsa yorum ile geri dönüş yapabilirlerse sevinirim. Bu yorumlar geri dönüş açısından çok önemli olacaktır, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum ve sizleri pratik eşarp bağlama modelleri ile baş başa bırakıyorum.

İlginizi Çekebilir :   Tulipa Turban Tülbent Şal Modelleri

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Gülsüm Elkhatroushi Mimoza Çapraz Şal Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi Lal Taşlı Şal Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi İç Bone Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi Sandy İkili Takım

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status