Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Gülsüm Elkhatroushi, kapandıktan sonra yaşadığı problemler sonrası taktığı eşarp ya da şalın kafasında daha düzgün durması için çalışmalar yapmış. Ve bu pratik hazır şalları üretmiş, bu da türban stili tasarlamada ona yardımcı olmuş. Bu sayede kendiyle birlikte bu sorunu yaşayan tesettürlü bayanlara da yardımı olmuş ve olmaya da devam ediyor. İçine taktığı hazır bone de yine sipariş üzere sattıkları arasında. Pamuklu penye bonelerle saçları terletmeden ve insanı bunaltmadan eşarpla/şalla durmak mümkün.

Gülsüm Elkhatraushi Türban Stili
Gülsüm Elkhatraushi Türban Stili

Tasarladığı hazır pratik şalı çok farklı şekillerde takmak mümkün. Bu videoda da Gülsüm Elkhatroushi bu şal bağlama şekillerini anlatıyor. Kendi türban stili ile ilgili görüşlerini yansıttığı bu video da, pratik hazır şallar nasıl bağlanır, kendi tasarladığı şallar nasıl bağlanır gösteriyor.

Çok çeşitli şal bağlama modelleri olsa da, tesettür modası için artık bir marka olan Gülsüm Elkhatroushi kendi tasarladığı hazır şal ve boneler ile kendi tanıtımını yaparak, markasına imza atıyor.

Şal ve bone dışında çeşitli tesettür eşofman takımları da tasarlayan Gülsüm hanım. Ayrıca kendine özgü mahrem pelerin modeli, kadife eşofman takımı ile de dikkat çekiyor.

Gülsüm Elkhatroushi Sandy İkili Takım

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

Aşağıda Gülsüm hanımın türban stili hakkında bir de video paylaşacağım. Zaten bu video sizlere tüm önemli noktaları gösterecektir. Gülsüm hanımın kendisinin hazırladığı bu videoyu umarım beğenirsiniz.

 

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir. Tüm modellere üstteki linklerden ulaşabilirsiniz.

İşte yukarıda ki videoda da anlatıldığı üzere çok farklı türban stilleri bizleri bekliyor. Şal türban gibi bağlanabilir. Bunun yanı sıra hazır bone ile yada hazır şallar ile harikalar yaratılabilir. Çıtçıtlı şallar da modaya girmesi ile türban modelleri pratik olmaya başladı. Tüm bu modelleri diğer yazılarımızı inceleyerek görebilirsiniz, bir çok türban stili, eşarp bağlama stili hakkında içerik bulabileceğiniz yazılarımıza bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm hanımın bir çok tasarladığı model eşofmandan tutun pelerine kadar sitemizde mevcut. Çok tarz ve zarif stillerin olduğu diğer yazılarımızı incelemeye davet ediyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status