Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri

Hanımeli Moda tesettür nişanlık modelleri, İstanbul’da hizmet veren bir moda evidir. Gelinlik, tesettür gelinlik, nişanlık, tesettür nişanlık, kına gecesi kıyafetleri, abiye ve tesettür abiye modellerinin tamamını kişiye özel bulabileceğiniz özenle çalışan bir moda evidir.

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri İncelemesi

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri Dantelli Model
Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri

Bu yazımızda Hanımeli Moda tesettür nişanlık modelleri arasında seçtiğimiz, beğendiğimiz modellere yer veriyoruz. Sade, taşlı, kabarık,düz modeller; hepsi var bu yazımızda. Tesettür nişanlık modeli arayan gelin adayları, nasıl bir nişanlık modeli istiyorlarsa tesettür tasarım ekibiyle görüşerek hem kişiye özel hem de hazır modellerden fikirler alarak bu özel gününde istediği nişanlıkla davetlileri karşılıyor.

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri

Hanımeli Moda tesettür nişanlık modelleri tasarımcısı Mahmure Çelik, farklı tesettür başı modelleri ile de kuaför kısmında gelin adaylarına nişan, kına ve düğün günlerinde yardımcı oluyor.

Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri Galerisi

Hanımeli Moda tesettür nişanlık modelleri moda evinde hem sade hem şaşaalı nişanlık modellerinin de olduğunu belirtmek isteriz. Kabarık prenses modelleri 2016 yılında istenmese de hala bu modelde bir nişanlık veya gelinlik sahibi olmak isteyenler için kişiye özel hazırlanabilir.

Dantelli En Moda Nisanlik

Uzun tül kuyruklu nişanlık modelleri, kuyrukların sadece gelinliklere özgü olmadığını vurgular gibi. Uzun kol manşetlerine sıralanan düğmeler ve etek kısmına yerleştirilen büyük kurdeleler de yine nişanlık modellerinin de artık gelinlik kadar önemli ve çok özel bir günde giyildiğinin kanıtı oluyor. Hanımeli moda evi çok çeşitli, renk olarak birbirinden farklı ve güzel seçenekleri bize sunuyor.

Hanımeli Moda evinde gözümüze çarpan, sizler için seçtiğimiz en güzel tesettür nişanlık modellerini galeri de sizlere sunuyoruz. Bu modelleri birde video da görseller şeklinde sizlere sunacağım.

2016 2017 Sonbahar Kış Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri için Tıklayınız

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

( son güncelleme : 02/10/2017 )

İlginizi Çekebilir :   2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status