Hatice Kaşık Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Hatice Kaşık Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Hatice Kaşık, tesettürlü bayan kuaförü, gelin başı dizayn, tesettürlü gelin başı türban yapımı gibi gelin ve gelin adaylarına pek güzel hizmetler veriyor. Keskin duruş ve net gelin başı modelleri ile de “ben buradayım” diyor yaptığı her bir model.

Hatice Kaşık, tesettürlü gelin başı modellerinde genellikle boncuk ve taşlarla süslenmiş türban modelleri dikkati çekiyor. Kraliçe ya da prenseslerin taktığı büyük taçlar, kimine abartılı gelebilecek şekilde tasarlanıyor ve gelinin gelin olduğu her halinden anlaşılıyor gerçekten. O özel günde tüm gelinlerin istediği muntazam ve muazzam görünmek değil midir zaten?

Hatice Kaşık gelin başı tasarımlarında en çok boncukları kullanıyor olması, ışıltılı bir görünme bürüyor. Bembeyaz duvak ve başörtüsü üzerinde bol boncuklu ve taşlı aplikeler harika bir görüntü veriyor. Lafı fazla uzatmadan Hatice Kaşıktesettürlü gelin başı türban tasarımlarına bakalım. Bu arada sadece gelin başı türbanı değil, nişan ve kına gibi özel günler için de türban tasarımları yapıyor.

Hatice Kaşık Gelin Başı Türban Modelleri :

İlginizi Çekebilir :   Yeni Sezon Twill Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status