Hiçbir Erkeğin Karşı Koyamayacağı 14 Şey

Hiçbir Erkeğin Karşı Koyamayacağı 14 Şey

Bu yazımızda ilişkilerden bahsedeceğiz, erkeklerin karşı koyamayacağı 14 kuraldan bahsedeceğiz. Bu yazımızı takip ederek küçük ama etkisi büyük tüyolara ulaşabileceksiniz.

Diğer yazılarımızdan farklı olan bu yazımızda kadın erkek ilişkilerine değineceğiz.

Kadının Hafifçe Dudağını Isırması

Kadının Hafifçe Dudağını Isırması
Kadının Hafifçe Dudağını Isırması


Korktuklarında ya da heyecanlandıklarında çocuklar da benzer bir hareket yapar: dudaklarını ısırırlar ve bu bütün görünümlerini daha da dokunaklı kılar. Erkekler size karşı daha sevecen hissedecekler aynı zamanda da dikkati dudaklarınıza çekmiş olacaksınız.

Pürüzsüz Bir Ten

Pürüzsüz Bir Ten
Pürüzsüz Bir Ten


Pürüzsüz bir teni olan bir kadından daha seksi bir şey yoktur. Kadınların ta Antik Roma ve Mısır zamanından beri vücut kıllarını alması sebepsiz yere değil.

Sıkı Bir Saç Modeli


Böyle bir model sizi bir iş kadını gibi hem de ateşli gösterir. Aynı zamanda normalde saçınız tarafından kapatılan boyun ve kulaklarınızı ortaya çıkarır.

Sıra Dışı Bir Görünüm


Bir erkek kalabalıkta dikkat çeken bir kadın gördüğünde, onu daha yakından tanımak ister. Yaratıcı insanlar herkesi kendilerine çeker, öyle değil mi?

Dövmeler ya da mavi saç rengi sohbet başlatmak için muhteşem yollar olabilir.

Omzun Üzerinden Bir Bakış


Omzun üzerinden gizemli bir bakışın kendi büyüsü vardır. Geçen yüzyıldan kalma reklamlardaki güzel kadınların bize hep böyle bakmasının iyi bir sebebi var.

Özgüven Duygusu

Özgüven Duygusu
Özgüven Duygusu


Ne kadar muhteşem göründüğünün farkında olan bir kadın odaya girdiğinde, orada olan bütün erkeklerin gözlerini anında üzerine çeker. Ama özgüvenin kendini beğenmişliğe dönüşmesine izin vermemek gerekir, çünkü bundan daha itici bir şey yoktur.

Omuzları Çıplak Bırakan Giyim Tarzı


Yuvarlak omuzların erkeklerde bir koruma kollama isteği uyandırdığı bir gerçek. Ayrıca omuzları açıkta bırakan kıyafetler bir kadının seksiliğine seksilik katar.

Topuklularla Güzel Bir Yürüyüş


Bazı kadınlar topuklu ayakkabılardan hoşlanmaz, bazıları ise onlarsız yapamaz. Ama bir kadın topuklu ayakkabı giymeye karar verirse, yürüyüşünün zarif ve güzel görüneceğinden emin olmalı. Yoksa büyü tamamen mahvolacaktır.

Seksi Bir Ses

Seksi Bir Ses
Seksi Bir Ses


Erkekler Marilyn Monroe’nunki gibi hafif hırıltılı bir sesten etkilenir. Çağdaşları sesinin erkekler üzerinde Viagra etkisi yarattığını söylüyor.

Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar
Dolgun Dudaklar


Hafifçe dolgun, parlak dudaklar bir kadınları etkileyici yapan en temel özelliklerdendir. Ama dudaklarınızı bilerek öne çıkartmamanız gerektiğini unutmayın çünkü bu durum sizi itici gösterir.

Zarafet


Zarafet kusursuz bir denge yaratır: bir kadının seksiliğini özellikle öne çıkarmaz ama aynı zamanda saklamaz da. Zarafet bir kadının seçtiği aksesuarlardan davranışlarına kadar bütün imajıyla ilgilidir.

Çiller

Çiller
Çiller


Kadınsı görünür, insanlara çocukluğu anımsatır ve birçok kadına yakışırlar. Ama ne yazık ki birçok kız çilleri olumsuz bir özellik olarak görüp onlardan kurtulmaya çalışır.

Doğal Makyaj


İnsanların büyük çoğunluğu kat kat fondöten ya da allıktan değil, doğal güzellikten hoşlanır. Makyajsız halimizle daha güzel göründüğümüzü söylerler. Yüzümüzde yine de ince bir tabaka BB krem ve kirpiklerimizde rimel olduğunun farkında değiller tabi. Olsun, kimseye söylemek zorunda değiliz.

Gözlükler


Gözlükler bize erkekleri mıknatıs gibi çeken katı ve ulaşılamaz bir imaj kazandırır. Hem bu aksesuarla elinizde flörtöz bir şekilde oynayabilirsiniz. Hele de gözlüklerin üzerinden şöyle bakmak…

İlginizi Çekebilir :   Sarach Çanta 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status