iğnesiz Eşarp Bağlama Video

iğnesiz Eşarp Bağlama Video

En çok merak edilen eşarp bağlama şekillerinden birisi olan iğnesiz eşarp bağlama videolu olarak sizlere sunduk. Yazımın sonunda videodan iğnesiz eşarp bağlama nasıl olur görebilirsiniz. Anlatacağım bilgiler sayesinde sizde pratik olarak iğnesiz bir şekilde eşarp bağlayabileceksiniz.

iğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır

Eşarp Nasıl iğnesiz Bağlanır
Eşarp Nasıl iğnesiz Bağlanır

Bu tarz bir bağlama şekli ipek twill eşarplar ile yapılabilir, twil eşarplar ile ilgili daha önce bir çok yazı yazdık. Bu eşarpların en büyük özelliği hava alması ve kolay şekil verilebilir olması, ayrıca kumaşının çok kaygan olmamasına dikkat edilmeli.

Bu modeli başka eşarplar ile de yapabilirsiniz, sadece ipek twill eşarplar tavsiye edilmektedir. Bu şekilde iğnesiz eşarp bağlama genelde bu model gibi yapılır, fakat bildiğiniz modeller varsa sizlerde bilgi amaçlı yorumlarda yansıtabilirsiniz.

iğnesiz Eşarp Bağlama

Ben genelde iğne yada iğne tarzı aksesuar kullanılan eşarp bağlama modellerini daha çok seviyorum, fakat size kalmış.

iğnesiz Eşarp Bağlama Video

iğnesiz Eşarp Bağlama
iğnesiz Eşarp Bağlama

Bu kısımda iğnesiz eşarp bağlama ile ilgili bir uygulama videosu vereceğiz. Umarım sizin de işinize yarar, bu bağlama biçimini her yerde kullanabilirsiniz. Eskiden bu tarz eşarp bağlama biçimleri kullanılırdı. Fakat yine söylüyorum bu tarz bağlama biçimleri için kaygan bir kumaş sıkıntı yaratabilir. Mutlaka kaygan olmayan bir kumaş türü ile denemenizde fayda olacaktır.

İğne kullanmadan eşarp nasıl bağlanır? Videolu anlatım ile eşarp bağlamanın iğnesiz yolunu öğrenin. Aşağıda ki videodan ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Nasıl Bağlanır?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status