İpek Eşarp Modelleri

İpek Eşarp Modelleri

İpek Eşarp Modelleri

Örtüldüğünde, oldukça şık ve güçlü bir görüntü veren ipek eşarplar, sağladığı yumuşak görüntü sayesinde, çokça tercih edilen modellerdir. Kullanımı sırasında, daha hassas davranmayı gerektiren eşarp modeller, kesinlikle elde yıkanmalı ve çokça iğneler ile kullanılmamalıdır ki zedelenmeden uzun zaman kullanılabilsin.

Tek Renk İpek Eşarp Modelleri

Kendine has olan, yumuşa ve parlak bir görüntü veren ipek eşarplar, artı bir görüntü desteğine ihtiyaç duymayıp, sade ve açık renkler ile kullanılmaktadır. Üzerine giyilen kıyafet ile aynı renk olmaması, uygun başka bir renk seçilmesi, daha doğru olacaktır.

Kenarları Dikişsiz Modeller

Bir eşarbın, ipek olup olmadığı konusunda tereddüde düşerseniz, kenarlarına bakınız. Dikiş yoksa ve minik zarif bir püskül şeklinde, eşarbın etrafı serbest bırakılmışsa, o eşarp, ipek bir eşarptır. Diğer eşarplardan kolay ayrılmasını sağlayan bu özelliğin, pardösü üzerine geldiğinde, dikkat çekici hoş bir ayrıntı verir.

Tivil İpek Eşarp Modelleri

Sura ipekle aynı malzemeden üretilmiş olmasına rağmen, tivil ipek, daha dolgun bir kumaş dokumasına ve daha mat bir görüntüye sahip olduğundan, genç bayanların tercih ettiği bir modeldir. Eşarbı bağlamak ve şekillendirmek için fazla zaman harcamak istemeyen ama ipeğin kalitesinden de vazgeçmek istemeyen, genç kesimin tercihi bir ipek eşarp modelidir. Sura ipek, çok hoş bir parlaklık ve yumuşaklık ile üretildiğinden, bağlamak ve şekillendirmek sonra o şekilde sabit tutmak için ekstra çaba gerektirir.

İlginizi Çekebilir :   Bej İpek Eşarp Modelleri 2016
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status