Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri

Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri

Hazal Pelin Aydın hanımın şal bağlama videoları oldukça seviliyor. Abartısız, tesettüre uygun şekilde bağladığı için bizler de sizler için paylaşmak istedik. Bu yüzden bu yazımızda kaftan püsküllü şal bağlama modellerinin tümünü Hazal hanımın uygulamalı olarak gösterdiği video ile beraber yazımızın sonunda yayınlayacağız.

Genellikle şal bağlarken tesettür bone kullanmanız daha avantajlı olacaktır. Çünkü kimi zaman şal bağlama modellerinde iğne kullanmak istemeyenlerin boyunları açıkta kalabiliyor. Dolayısıyla tesettüre uygun olmayan nahoş görüntüler ortaya çıkıyor. Ancak tesettür bone boyun ve kulakları da içine alarak yüz hatları boyunca kapattığı için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tesettür bone (pratik bone) pek çok yerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir bone çeşidi oldu artık. Gülsüm Elkhatroushi iç bonelerinden de temin edebilirsiniz.

Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Hangi Marka Şal Modeli Tercih Edilir

Kaftan Püsküllü şal Bağlama Modeli Uygulamalı Anlatım
Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri

Bu videoda kullanılan şal eşarp markası ise bir önceki yazımızda paylaştığımız, anlattığımız Venezia Wear Kösem Sultan serisi şal modelidir. Siyah üzerine altın sarısı kaftan motifi dikkat çekici ve çok hoş duruyor. Özel tasarım ucu kaftan motifli püskülleri de albenisini artırıyor. Kaftan püsküllü şal bağlama modelini illa ki bu model eşarpla yapacak değilsiniz farklı eşarplar da tercih edebilirsiniz. Sizin isteğinize bağlı olarak eşarp veya şal modeli tercih edebilirsiniz.

Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Uygulamalı Anlatım

Kaftan Püsküllü şal Bağlama Modeli
Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri

Kaftan Püsküllü şal Bağlama Modeli Nasıl Yapılır

Bu videodan kaftan püsküllü şal bağlama modellerini uygulamalı olarak izleyebilirsiniz, hoşuma gittiği için sizlerle paylaşma isteği duygum. Çok farklı birbirinden güzel 4 farklı kaftan püsküllü şal bağlama modellerine şahit olacaksınız. Ayrıca bu şal bağlama modelleri hoşunuza gitmezse sizler için seçtiğim aşağıda ki linklere tıklayarak birbirinden güzel farklı şal bağlama modellerine ulaşabilirsiniz.

İğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır Videolu Tıkla

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

En özgün 15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri için Tıkla

Burada göreceğiniz modellerde tamamen özgün, birbirinden farklı ve farklı yaş gruplarına hitap eden modellerdir. Kendinize uygun olanı seçim deneyebilirsiniz. Ayrıca sizlerin de eşarp yada şal bağlama konusunda fikirleriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Otantik Sökme Şal Modelleri

 

( son güncelleme : 23/11/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. […] Eşarp ve şal markaları adına, en iyi ve en çok aranan markalara herkes kolaylıkla ulaşabilsin diye kurulmuş olan Okkaneşarp için ortaya çıkarılan Venezia Wear markası, şal ve eşarp modelleri ile tesettürlü bayanlar tarafından sevilen bir marka haline geldi. 2011 den bu yana hizmet veren firma son zamanların en çok sevilen uçları püsküllü, şifon krep karışımı, çok rahat ve kullanım kolaylığı olan kumaştan üretilen şal modelleri ile de epey ilgi görüyor. Hazal Pelin Aydın ın hem Venezia Wear Kösem Sultan serisi şalı tanıttığı hem de bu şalın bir kaç farklı bağlama yöntemini gösterdiği video için TIKLAYINIZ. […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status