Kahverengi Eşarp Modelleri 2017

Kahverengi Eşarp Modelleri 2017

Kahverengi, ciddiyeti ve sadeliği yansıtan ancak aynı zamanda rahatlığı da simgeleyen bir renktir. Özellikle kıyafet seçimlerinde sıkça kullanılan bir renk olarak kahverengi; her mevsimde kullanılabilmesi yanı sıra sonbahar ve kış aylarına oldukça fazla yakışan bir renktir. Kış ve sonbaharın ruhunu en iyi yansıtan renk olarak kahverenginin koyu, orta ve açık tonlarının her biri kullanışlı renklerdir.

Ağır ve şık, ciddi ve resmi bir görünüme kavuşmak isteyenlerden; doğal ve zarif bir görüntüye kavuşmak isteyenlere kadar herkesin rahatça kullanabileceği bir renktir. Her yaş gurubuna da uyum sağlaması bakımından da tesettür giyimde de oldukça avantajlı bir renktir. Tesettür giyimin vazgeçilmez bir rengi olan kahverengi, aynı zamanda modası da geçmeyen bir renktir.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Kahverengi eşarplar, düz kullanılabileceği gibi farklı renklerle farklı desenlere de kavuşturularak kullanılabilir. Açık ve koyu kahverenginin harmanlandığı bir modele, turkuaz tonlarında çizgisel daireler ile yapılan dokunuşlar; eşarbı görsel olarak daha ilgi çekici bir hale getirecektir. Böyle bir modeli yine içerisinde bulunan kahve tonlarıyla kombin yapıp, turkuaz tonlarında saat veya kolye ile tamamlayarak oldukça hoş bir görünüm elde etmek mümkün. Bu gibi geometrik şekillerin zıt renklerle uyumlu bir şekilde kullanıldığı eşarp modellerini kullanmak kaçınmamak gerek.

Eşarp seçiminde dikkat edilen noktalardan biri kumaşıdır. Zarif bir duruş sergilemek isteyen tesettürlü bayanlar, seçtikleri eşarp modelleri kadar kumaşına da dikkat etmelidir. Kahverengi saten bir kumaştan yapılmış eşarbın gün içerisinde kaymasını engellemek için uyumlu bir iğne veya aksesuar ile sabitlemekte yarar var.

Kahverengi Eşarp Modelleri 2017 4

Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?

Kahverengi eşarp modelleri 2017 yılında leopar deseni ile birlikte oldukça fazla kullanılmakta. Bu tür modeller için aksesuar kullanmak isteyenlerin, sade aksesuarlar kullanması gerek. Aksi taktirde karışık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Ancak eşarp seçimini düz bir kahverenginden yana yaptıysanız; aksesuar olarak altın veya gold renkler kullanabilirsiniz. Özellikle bu tonlarda kullanılan saatler ve gözlükler, hem şık hem de modaya uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Düz Renkli Eşarp Modelleri 2017

Son yılların trendi arasında eşarp üzerinde kareli desen kullanımı oldukça yaygın. Eşarp modelleri 2017 yılında da bu çizgiden gitmekte. Açık renk üzerine koyu tonlarda kare desenleri veya koyu renk üzerine açık renklerde kareli desenler ile hazırlanmış modellere vitrinlerde sıkça rastlanmakta. Bu tür desenleri geometrik şekle uyum sağlayacak kare formunda çantalar ile kullanabilirsiniz. Ayrıca kare çerçeveli gözlük kullanarak da bütünlüğü oluşturabilmek mümkündür. Özellikle kış aylarında yine kahverengi tonlarda, hem kaban hem de eşarbınız ile uyum sağlayacak eldivenler kullanmak da doğru bir tercih olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status