Kamil Keskin Farkıyla İşlemeli Gömlek Modelleri

Kamil Keskin Farkıyla İşlemeli Gömlek Modelleri

Kamil Keskin, tesettürlü bayanların giyebileceği her tarzda kıyafetler tasarlayan  ve gerek sosyal medyada olsun gerekse mağazalarında olsun ürünleri yoğun ilgi gören bir marka. Tesettürlü bayanların haricinde mutaasıp giyinmeyi seven, uzun etekler olsun, yelekler, kaplar, eşarp ve şal modelleri olsun hemen hemen her bayanın zevkine hitap eden koleksiyonlar hazırlayan Kamil Keskin Butik, 2017 yılında da oldukça iddialı ve rahatlıkla kullanılabilecek kapalı kıyafetlerle dolaplarınızı şenlendirmeye geldi.

2017 yılı kış aylarında oldukça rağbet gören işleme detaylarını gömleklerde, kazaklarda, tuniklerde ve hatta şallarda görmeye devam edeceğiz. Gül desenli kazaklar, gül işlemeli şallar ve nakış işlemeli gömlek modelleri, bizi biraz eskilere de götürüyor. Nostaljik havasının dışında gömlek ve kazak modellerine de hareketlilik getirmiş oluyor.

Işlemeli Gömlek Modelleri Kamil Keskin 2017 4

Dümdüz beyaz bir gömleğe işlenen çıtı pıtı çiçekler ve yaprak modelleri gözümüze ne kadar da hoş geliyor. Ya da simsiyah bir gömlekte beliren mini bir çiçek bahçesi..

Bu sene oldukça fazla göreceğimiz nakış işlemeli gömlekler, gül desenli kazaklar, tunikler, bize neden eskiyi anımsatır. Çünkü hatırlarsanız anannelerimizin babannelerimizn sedirlerinde, masa örtülerinde kısacası evlerinin her yerinde kaneviçe etamin işlemeleri vardı. Son yıllarda neredeyse hiç kalmayan çeyiz anlayışıyla bu nakış işlemeli örtüler, etamin seccadeleri görmeyi özler olduk. Hala işleyenlerin ve kullananların olduğunu bilsek de büyük bir kesim bunları -en azından ev eşyası olarak- demode buluyor. Ancak sene 2017 senesi ve bu sene nakış işlemeler evlerdeki eşyalarda değil bayan giyimin her bir parçasında yer alacak. Genç kızlar, tesettürlü bayanlar da seve seve giyecek.

Kamil Keskin, yeni sezona nakış işlemeli gömlek modelleri ile hızlı bir giriş yaptı ve online satış sitesinde neredeyse işlemeli gömlekleri tükendi. Omuzlardan v şeklinde gelen fırfırları ve nakış çiçek işlemeleri ile gönülleri fetheden bu tatlı gömlek modelleri, uygun etek modelleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Siyah, gri ve füme renklerinde hazırlanan işlemeli gömlek modellerinin bir başka modeli de gömlek etek uçlarının fırfırlı olanlarıdır. Bu gömlekleri de uzun kalem eteklerle kombinleyerek oldukça şık bir kullanım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Çiçekli Uzun Elbise Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status