Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Gelin adaylarının hayallerini süsleyen kapalı gelinlikler, son yıllarda bu sektöre giren modacıların artması ve gelin adaylarının da çok talep göstermesi nedeniyle bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Kapalı gelinlik modelleri 2018 bir çok farklı modeli ile bizlere seçme özgürlüğü sunuyor.

Işlemeli Kapalı Gelinlik Modelleri 2018
Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Bu modeller arasında kapalı prenses kapalı gelinlik modelleri, kapalı fransız dantelli gelinlik modelleri ve kuyruğu uzun kapalı gelinlik modelleri çok yenilikçi modeller olup bu düğünlerde çok fazla karşılaşacağımız modeller.

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri 2019
Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Bildiğiniz üzere bundan yirmi yıl önce kapalı gelinlik modelleri bulunmuyordu, açık bir model alıp kapalı bir modele devşirme yapıyordunuz. Kapalı gelin başınızı da kuaförünüz yapıyordu, fakat bu sadece şanslı olanlar, şanslı olmayanlar ise düğününde bir günlüğüne açılmayı tercih ediyordu. Çok şükür bu günler geride kaldı bugün bir çok modacının adeta yarıştığı, bir çok yeni güzel modelinde olduğu kapalı gelinlik modelleri 2018, bu yıl gelinlik sektörüne damgasını vuracak.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2018 İncelemesi

Uzun Kuyruk Kapalı Gelinlik Modeli
Kapalı Gelinlik Modelleri

Bu yıl geçen yıla göre daha modern altın renk işlemeli, desenli ve biraz da abartılı modeller görebiliriz. Benim için kapalı gelinlik modelleri 2018 içerisinde kalbim de en çok taht kuran model uzun kuyruklu modeldir. Uzun kuyruklu kapalı gelinlik modeli kendine has tarzı ve eteğinde ki detaylarda işlemeli desenleri ile gerçekten çok uğraşılmış bir model. Bu kapalı gelinlik modelleri 2018 yılında hızla modaya giriyor bu yüzden fiyatı biraz diğer modellere göre pahalı ama gerçekten çok göz alan bir model olarak öne çıkıyor. Aşağıda kapalı gelinlik modelleri 2018 parçalarından en sevdiğim modeli siz değerli okuyucularım için veriyorum.

Uzun Kuyruklu Kapalı Gelinlik Modelleri
Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Kapalı Gelinlik Modelleri 2018 ve Galerisi

Daha önce ki yıllara bakacak olursak taşlı kapalı gelinlik modelleri, sade kapalı gelinlik modelleri çok tutulan modellerdi. Bu yıl da yine bu modeller moda evleri tarafından satışa sunulacak, bu tip modellerin modası her yıl devam ediyor. Fakat yenilik istiyorsanız, gelinliklere çok özenmiş iseniz, benim gelinliğim çok farklı olsun istiyorsanız son bir iki yılda hayatımıza giren modellere yönelebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Gelin Makyajı Nasıl Olmalıdır?
Turkuaz Kapalı Gelinlik Modelleri 2018
Kapalı Gelinlik Modelleri

Bu modelleri açıklayacak olursak fransız dantelli kapalı gelinlik modelleri, kuyruklu kapalı gelinlik modelleri ve prenses kapalı gelinlik modelleridir. Bu modellerin tamamını aşağıda vereceğim galeride bulabilirsiniz. Yine söylemekte fayda var bu modeller abartılı modellerdir, sadelikten yana olanlara bu modelleri tavsiye edemeyeceğim. Sadelikten yana olanlar, abartılı, taşlı, incili, işlemeli desenleri sevmeyenler sade gelinlik modellerine yönelebilirler. Nitekim kapalı gelinlik modelleri 2018 içerisinde çok fazla sayıda sade modeli de görmek mümkün.

Işlemeli Sultan Tarz Tesettür Gelinlik Modeli
işlemeli Sultan Tarz Tesettür Gelinlik Modeli

Bu yazım için seçtiğim tüm modelleri, kapalı gelinlik modelleri 2018 adlı video da sizlere slayt şeklinde sunacağım. Bu modeller ile ilgili tüm düşüncelerinizi ve kaygılarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 

Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler için Tıklayınız

 

Sade Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri

Uzun Kuyruk Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

Gelin Damat Kapalı Gelinlik Modelleri 2018

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status