Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar; düğünlerinde de bu şekilde bir gelinlik modeli giyerler. Bu sayede vücut hatlarının görünmesinden korunurlar ve aradıkları şık görünümü bu şekilde elde etmeyi amaçlarlar. Bu yazımızda kapalı gelinlik modelleri ve bu modellere ait 15 farklı görsele yer vereceğiz.

Tesettürlü bayanların tercihi olan kapalı gelinlik modelleri içerisinde sağlanmış olan çeşitlilik sayesinde herkes aradığını rahatlıkla bulmaktadır. Kapalı giyinen gelin adaylarının tercihi olan kapalı gelinlikler arasında; daha düz ve sade modellerin yanı sıra, daha gösterişli seçenekler de yer almaktadır.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2019

çok şık kapalı gelinlik modeli 2019
çok şık kapalı gelinlik modeli 2019

 

Herkesin kendi tarzına ve zevkine uygun olanı rahatlıkla bulduğu bu alanda; farklı seçeneklerin yer alıyor olması da, oldukça geniş bir kitleye hitap edildiğinin en büyük göstergesi olmaktadır. Kapalı gelinlikler arasında; straplez, kabarık, taşlı, işlemeli ve dantelli gelinlikler; gösterişi seven ve düğününde abartıdan kaçmak istemeyen gelin adaylarının tercihi olmaktadır. Bayanların bu şekilde düğünde herkes tarafından ilgi görecekleri de aşikârdır.

 

çok şık kapalı gelinlik modeli
çok şık kapalı gelinlik modeli

 

Abartıyı Sevmeyenler için de Modeller Bulunuyor

 

geniş kol kapalı gelinlik modelleri
geniş kol kapalı gelinlik modelleri

 

Daha düz ve sade modelleri tercih eden gelin adayları; kapalı gelinlik modelleri arasından yapacakları seçim ile birlikte aradıkları şıklığı elde etmeye çalışırlar. Bu arada genelde tesettür bayanların tercih ettiği kapalı gelinlikleri; başı açık olan bayanlar da tercih etmektedir. Her ne kadar başı açık olsa da; kıyafet ve elbise seçimine dikkat eden gelin adayları da kapalı gelinliklere yönelmektedirler.

 

ihtişamlı kapalı gelinlik modeli
ihtişamlı kapalı gelinlik modeli

 

Bütün bunların yanı sıra; Sonbahar ve Kış mevsimlerinde yapılacak olan düğünlerde hava soğuk olacağından ve genel olarak kıyafet ve elbiseler daha korunaklı bir şekilde dizayn edildiğinden; birçok gelin adayı da bu dönemde kapalı gelinleri tercih etmektedir.

 

İlginizi Çekebilir :   2016 2017 Kış Modasına Genel Bakış
inci işlemeli kapalı gelinlik modeli
inci işlemeli kapalı gelinlik modeli

 

Kapalı gelinlikleri tercih eden genç kızların ve kadınların tarzlarını en iyi şekilde yansıtmaları adına birçok farklı marka hizmet vermektedir. Aynı zamanda farklı firmaların hizmet vermesi sayesinde; herkes bütçesine uygun bir şekilde hareket etme imkanı da elde etmektedir.

 

işlemeli kapalı gelinlik modeli
işlemeli kapalı gelinlik modeli

 

Her ne kadar farklı renklerin yer aldığı kapalı gelinlikler piyasa üzerinde bulunsa da; gelinlik denilince akla beyaz geldiği için, beyaz renkli kapalı gelinlik modelleri alanında oldukça fazla seçenek yer almaktadır.

 

işlemeli kapalı gelinlik modelleri
işlemeli kapalı gelinlik modelleri

 

 

Gelinliklerin % 90’ından fazlasının beyaz rengi ile üretildiğini söylesek yanlış olmaz herhalde. Zaten birçok bayan da gelinliğinin mutlaka beyaz olmasını ve prensesler gibi bir düğüne sahip olmayı istemektedir. Kapalı gelinliklerde de bu renk seçeneği oldukça fazladır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status