Karışık Desenli Şal Kullanma Rehberi

Karışık Desenli Şal Kullanma Rehberi

Şal modelleri, 2017 yılında da pek çok tesettürlü bayan tarafından kullanılmaya devam edecek. Eşarpların yeri bir ayrı olsa da şalın rahatlığı ve çeşitliliği kabul gören bir gerçek. Şal modellerinin bu kadar fazla olması renk yelpazesinin de bu modeller arasında fazlalaşmasına neden oluyor.

Düz renkli şalların daha fazla kombinlendiğini düşünebilirsiniz. Ancak karışık desenli şal modelleri de bir o kadar fazla kıyafetle kullanılabilir. Karışık desenli şal modellerinde belli başlı renkler göze çarpıyorsa o renklere dikkat çekmeli ve ona göre bir kombin yapmalıyız.

Karisik Desenli Sal Modelleri 2017 1

Karışık renkli bu mavi şal, desenleri itibari ile açık mavi tonlarında bir gömlekle kullanılabileceği gibi içindeki lila tonlarında bir üst giyimle de rahatlıkla kombinlenebilir. Vazgeçilmez beyaz tunikler ve gömleklerin üstüne de bu karışık şal modelini kullanmayı denemelisiniz. Bazen zıt renkler gözümüze hoş gelse de mavi desenli şal modeli pastel tonlarında olduğu için canlı ve ana renklerle kullanmak çok doğru olmayacaktır.

Karisik Desenli Sal Modelleri 2017 2

Canlı renklerin bir arada olduğu yukarıdaki resimdeki gibi karışık desenli bir şal kullanmak istiyorsanız üst giyim için içindeki renklerden ziyade sade düz renk bir gömlekle kullanın. Beyaz gömlekler, her zaman karışık renkli ve karışık desenli şallar için uygun olacak ve şalın modelini öne çıkararak fazlaca renk karmaşasının önüne geçecektir. Yine siyah renk bir gömlek de bu şalın güzelliğini gösterecek bir renk olacaktır. Yaz ve ilkbahar aylarında açık renklerden yana kullanacağınız bu tercihi sonbahar ve kış aylarında biraz daha koyu renkler kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Karisik Desenli Sal Modelleri 2017 3

Karışık desenli bir şal modeli daha… Bazı şal modellerinde içindeki en canlı rengi baz alarak bir gömlek ya da bluz tercih etmelisiniz. Bu şalda eğer yeşil rengi öne çıkarmak isterseniz ve yeşil bir gömlek giyerseniz hem karanlık bir hava oluşturur hem de göze itici gelen bir görüntü verirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Camel Eşarp Modelleri 2017

Karisik Desenli Sal Modelleri 2017 4

Siyah vazgeçilmez bir renk olarak moda dünyasında sonsuza kadar kullanılacak. Siyah elbiseler, siyah gömlekler ve tunikler, üzerine hangi renk ve desende giyerseniz giyin gayet hoş ve şık bir görünüm verecektir. Özellikle pastel tonlarında ve açık renklerde bir şal modeli ile kullandığınız siyah gömlek, karışık desenli şal modelini ön plana çıkaracaktır.

Karışık desenli şal modellerini kullanırken üst giyim olarak düz ve sade renkler tercih etmeniz karmaşaya yol açmadan ve göz yormadan bir kombin yapmanızı sağlar. 2017 karışık desenli şal modellerinde pastel renkler ağırlıklı olsa da canlı renkler de her daim hayatımızda olmaya devam edecek.

İşte birbirinden güzel karışık desenli şal modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status