Kavuniçi Eşarp Modelleri 2017

Kavuniçi Eşarp Modelleri 2017

İnsana enerji veren renklerin başında kavuniçi ya da daha çok kullanılan adıyla turuncu gelir. Kavuniçi eşarp modelleri 2017 yazı için ideal renklerden biri olacaktır. Enerjik, canlı ve göze çarpan bir renk olan turuncu, kıyafetlerde kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir renktir. Turuncu eşarplar, ister ipek eşarp olsun ister de şal uygun renklerle kombin edilmelidir.

Turuncu ateş rengidir, yanlış kullanıldığı zaman hem çok dikkat çeker hem de komik bir duruma düşürebilir. Kavuniçi eşarpları krem rengi bir gömlekle kullanmak onu öne çıkarır ve ten renginize yakışan bir renkse gayet hoş bir görüntü verecektir. Bunun yanı sıra turuncu sıcak renklerdendir. Davetkar, sıcak ve gözde bir renk olarak doğru kullanıldığında içinizdeki enerjiyi açığa çıkaracaktır.

Turuncu eşarp modellerinde tek düz renk olarak bu rengin kullanıldığı eşarplar az olsa da ilkbahar yaz sezonunda koleksiyonlar da yerini alacaktır. Genellikle krem rengi, sarı ve kırmızı ile birlikte kullanılan turuncu rengine en güzel eşlik eden renkler arasında kahverengi de vardır.

2017 Kavunici Eşarp Modelleri 2

Marka eşarpların koleksiyonlarında kavuniçi, turuncu renklerini geometrik desenlerde farklı renklerle kullanılarak ipek eşarplarda bir kaç model olarak görebilirsiniz. Yine de çok fazla üstünde durulan bir renk olmadığını belirtmek isteriz. 2017 eşarp modasında da çok fazla öne çıkan bir renk olmayacak.

Kavuniçi eşarp modellerini spor giyim tarzında kullanmak en doğru seçenek olacaktır. Özellikle kot etekler, kot ceketler ve kot elbiselerle kullanıldığında içinizde enerji yüzünüze yansıyacak.

2017 Kavuniçi Eşarp Modelleri :

İlginizi Çekebilir :   Petrol Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status