Kayra Eşarp Modelleri 2018

Kayra Eşarp Modelleri 2018

Bu yazımızda kayra eşarp modelleri 2018  inceleyeceğiz. Gerçekten çok fazla model var, bu yüzden bunları ana başlıklar halinde size sunmaya çalışacağım.

Fiyatları biraz size fazla gelebilir, fakat kaliteden ödün vermeyen kayra eşarp modelleri 2018 rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modeller motifleri ve tivil ipek ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kayra Eşarp Modelleri 2018 Çalışan Stili

Kayra eşarp modelleri 2018  arasında çalışan bayanlar için çok yakışacak bir kaç model seçtim. Bu modellerin altına rengi ile uyumlu bir elbise kombini yapabilirsiniz. Bu modelleri kendi zevkime göre seçmeye çalıştım. Sizlerin hoşuna giden eşarplar diğer ana başlıklarda da olabilir, o yüzden tüm başlıklara bir göz atın derim.

Kayra Eşarp Modelleri 2018 Öğrenci Stili

Yine bu modeli öğrencilere uygun şekilde seçmeye çalıştım, bazıları renkli ve motifli olsa da bazıları sadeliği ile ön plana çıkıyor. Bana göre elbisenizde beyaz renkli ağırlıklı giyecekseniz, sarı renk gibi açık renkleri seçmeye çalışın. Esmer tenli iseniz size bu tarz bir kombin çok yakışacaktır. Eğer beyaz tenli iseniz, koyu tonları tercih edip mor rengi benzeri renkleri tercih edebilirsiniz, ya da beyaz, bej renk ağırlıklı eşarp modellerini tercih edebilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun Eşarp Modelleri

Günlük kullanımda çok kullanışlı olacak bu modellere bir göz atmanızı öneririm. Daha önce de söylediğim gibi çalışan yada öğrenci stillerini kendi zevkime göre seçtim. Burada da bir model bulabilirsiniz. Günlük kullanımda giyeceğiniz modelleri genellikle hava durumuna göre seçmeniz yararınıza olacaktır. Güneşli bir günde koyu tonları tercih etmemenizi öneririm.

Davetlere Uygun Eşarp Modelleri

Düğün, kına gecesi ve mezuniyet gibi davetlerde giyebileceğiniz eşarp modellerine birkaç örnek vermeye çalıştım. Genelde bilindiği üzere davetlerde parlak renkli eşarplar tercih ediliyor ve bunlar da abiye modellerine göre seçiliyor. Burada önemli olan eşarp rengini elbise ve ayakkabı rengine uydurmaktır. Özellikle eşarp, ayakkabı ve çanta rengini yakın renkler seçmeye çalışın.

Bu yazımda Kayra eşarp modelleri 2018 tüm modellerine yer vermeye çalıştım, eksiğim varsa af edin. Kayra eşarp modelleri 2018 biraz size pahalı gelebilir fakat tivil ipek çok kaliteli bir malzemedir.

İlginizi Çekebilir :   Esmerler için 5 Giyim Tavsiyesi

Twill İpek Nedir

Twill ipek, dilimizde tivil ipek olarak söyleniyor o yüzden bu şekilde hitap edeceğim. Anlamı kabartma dokuma kumaştır. Yapısı gereği kabarık ve şekil verilebilir. Burada önemli olan bu tivil ipek markalara göre kalite ve dokuması değişir o yüzden size uygun olanını deneyerek bulmanız gerekir.

 

Kayra eşarp modelleri 2018 yazımıza düşüncelerinizle destek olabilirsiniz. Kayra eşarp modelleri 2018 konumuza fikirlerinizi yoruma yazabilirsiniz. Birde bu konu ile alakalı bir video yayınlayacağım. Kayra eşarp modelleri 2018 konusuna ait videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yazımda çok sıkmamaya çalıştım, umarım beğenirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status