Kayra Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu, tesettürlü bayanların sıklıkla takip ettikleri bir marka, her geçen günde ününe ün katıyor. 2016 kataloğunun çıkması dört gözle beklenmişti ve sonunda çıktı. Renkler, desenler ve modeller birbirinden güzel ve birbirinden özel bu koleksiyonda her yaşa ve her kesime uygun en önemlisi kaliteli kıyafetler bulacaksınız.

Katalog çıkar çıkmaz büyük bir ilgiyle karşılandı. Zira kaplar, tunikler, elbiseler, etekler, pardösüler, montlar ve yelekler kısacası tüm sonbahar kış hazırlıkları bu koleksiyonla tamamlanacak.

Kayra Giyim En Zarif Parçalar
kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu

Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu İnceleme

Özellikle son iki yılda uzun tunikler ve uzun ceket tarzı yelekler bayanların vazgeçilmez kıyafetlerinden oldu. Her kıyafete uygun renklerde seçebileceğiniz yeleklerle hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Kayra Sonbahar Kış Modelleri
Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu

Tunikler ise son yıllarda tüm bayanların en çok kullandığı, satın aldığı ve severek giydiği kıyafetlerdendir. Rengarenk, desen desen tunik modelleri hemen hemen her markanın koleksiyonlarında yer alıyor. Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu çok zarif parçaları ile göz dolduruyor.

Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu En Zarif Parçalar
Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu

Kayra giyimin 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunda ise rahatlık ve zarafet bir arada. Koleksiyonun abiye elbiseler hariç bir laç parçasını da çıkarırsak tamamına yakını spor görünüm ağırlıklı ama şık kıyafetlerden oluşuyor. Uzun tunikler, uzun yelekler, dizin hemen altında biten pardösü ve montlarla kışa hazırlanın.

Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu Tüm Modeller

Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu
Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu

Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu Kaban

Bu senenin modası pançolar da Kayra 2016 koleksiyonunda yerini almış, sizleri bekliyor. Eskilerde kalan kış renkleri siyah ve kahverenginin yanında gri tonları, vizon rengi ve yeşilin her tonu da yine Kayra 2016 sonbahar kış koleksiyonunda yerini alıyor.

Kayra Giyim Sonbahar Kış Modelleri
Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu
Kayra Giyim Sonbahar Kış Model
Kayra Giyim Sonbahar Kış Model

Koleksiyonda abiye elbiseler hem gösterişli hem de sadelikleriyle dikkat çekiyor. Belden bollaşan abiye elbiselerin karmaşık desenlerden uzak oluşu şıklığı ön planda tutmanın ilk anahtarı. Tek renk ve bu renk üzerine simler, pırıltılarla hareketlendirilmiş abiye elbiseler favorileriniz arasında yer alacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Kayra 2015 Eşarp & Çanta Koleksiyonu
Kayra Giyim Sonbahar Koleksiyonu
Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu
Kayra Giyim Kış Koleksiyonu
Kayra Giyim Kış Koleksiyonu

Katalog çekimlerinde sıklıkla şal tercih edilmesi de son yıllarda şal modasının ne kadar yaygın olduğunun göstergesi. Ve özellikle düz renk şallar her türlü kıyafetle kullanılabilir olması da büyük avantaj sağlıyor. Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonu için birde video yayınlıyoruz, yazı sonundan izleyebilirsiniz.

Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp için Tıklayınız

( son güncelleme : 19/12/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status