Kendinden Boneli Keten Şal

Kendinden Boneli Keten Şal

Acil bir görüşmeniz var ya da gideceğiniz yere geç kaldınız; saniyeler içinde bağlayıp çıkacağınız bir şal modeli ile karşınızdayız. Kendinden boneli keten şal ve modelleri pratik çözümü ile size hız kazandırır. Bu pratik modeli deneyince inanın çok beğeneceksiniz. Sizler için bağlanış uygulamasını da yazı sonunda verdiğim video da bulabilirsiniz. Her zaman farklı pratik şal modelleri ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu boneli keten şalı beğenmezseniz yazı sonunda vereceğim diğer pratik şal bağlama modellerine bakabilirsiniz.

Kendinden Boneli Keten Şal İncelemesi

Kendinden Boneli Keten Şal
Kendinden Boneli Keten Şal

Saç toplama, topuz yapma, bone takma, şal bağlama ve hazırsınız. Tüm bu işlemler için çok fazla vaktiniz yok ve hem şık, hem rahat hem de çabuk hazırlanmanız gerekiyorsa bu şal tam da size göre. Kendinden boneli bu şalı başınıza geçirip şalı ön tarafa atarak enseden boneyi bağlamanız gerekiyor.

Zeytin Yeşili Kendinden Boneli Keten Şal
Kendinden Boneli Çiçekli Keten Şal

Kulakları kapatacak şekilde bağlanan şalın bone kısmından sonra şalın iki ucunu çapraz olarak arkaya atarak ya da garanti olması açısından çene altından iğneyle sabitleyerek şal bağlanmış olur. Kalan uçları göğüs örtülecek şekilde omuzdan da iğneyerek kullanabilir ya da her iki ucu arkadan bağlayarak kolay şal bağlama modellerinden birini yapmış olabilirsiniz.

Kendinden Boneli Keten Şal Uygulaması

Yeşil Kendinden Boneli Keten Şal
Yeşil Boneli Keten Şal

Gri Kendinden Boneli Keten Şal

Kendinden boneli bu şal modelinin en önemli özelliği keten kumaş olması. Yani iç göstermeyen ve terletmeyen, rahatlıkla kullanılabilecek bir şal modeli olması. Bir diğer özelliği de şalın modeli. Başınızın üstünde belli aralıklarla çapraz iplerin geçirilerek bir model oluşturulmuş olması çok hoş bir görüntüye sebep oluyor. Bu şalı m-line fashion ürünleri arasında bulabilirsiniz. Bir çok rengi mevcut; gri ve açık kayısı renkleri ile pratik hayat ismi verilmiş bu şallara. Kendinden Boneli Keten Şal fiyatı 85 lira olarak belirlenmiş olsa da diğer firmalarda bu tarz modeller çıkararak ileri ki zamanlarda rekabete girecek. Altta bu modeli beğenmeyenler için konular veriyorum, bu konulara bakarak istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Ayrıca yazı sonunda kendinden boneli keten şal uygulamalı anlatım videosunu kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Genç Giyim Rehberi

Modanisa’dan Kusursuz Şal Bağlama için Tıklayınız

Farklı Modellerde Şal Bağlama Videosu için Tıklayınız

Şal Nasıl Bağlanır Video Anlatımlı için Tıklayınız

Şal Bağlama Modelleri Video için Tıklayınız

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi için Tıklayınız

Rabia Z Pratik Şal Bağlama için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status