Kendinden Mıknatıslı Bone şal Nasıl Bağlanır Video

Kendinden Mıknatıslı Bone şal Nasıl Bağlanır Video

Pratik şal modelleri arasında en kolay bağlanan ve en pratik şal modeli Tulipa Turban’ın satışını yaptığı bu mıknatıslı şallar olsa gerek. Kendinden mıknatıslı bone şal sayesinde iğneye ve düğüm yaparak bağlamaya gerek kalmadan şalınızı kolayca yapabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tulipa turban, dünyada ilk kendinden mıknatıslı Bone şal üreten ilk ve öncü firmadır. Bu kendinden mıknatıslı boneşallar tülbent ve şifon olarak sekiz farklı modelde on iki farklı renkte üretilmektedir. Tulipaturban boneşallar, firmanın web sitesinde satışa sunulmaktadır.

Kendinden Mıknatıslı Bone Şal İnceleme

Kendinden Mıknatıslı Bone Şal
Kendinden Mıknatıslı Bone Şal

Bu şalın en önemli özelliği kendinden mıknatıslı olmasıdır. Bu sayede hiçbir şekilde iğne kullanmada eşarbı pratik biçimde bağlayabilirsiniz. Kendine özgün bir stili olmakla beraber kullanışı oldukça kolaydır. Bu şalı rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz. Boneye ihtiyacınız yoktur çünkü kendisinin bonesi vardır, bu şal sayesinde iğne bone uğraşmadan türban bağlayabilirsiniz.

Kendinden Mıknatıslı Bone Şal Bağlama
Kendinden Mıknatıslı Bone Şal

Son zamanlarda pratik şallar çok popüler oldu, zaman kaybettirmeden, iğne yada broş gerektirmeden kolay kullanımları sayesinde bu tür türban ve şallar çok tercih edilir oldu. Bu videoda da göreceğiniz gibi ilk olarak şalın ortasındaki boneyi yerleştirip bağlıyorsunuz daha sonra bu videoda gösterilen iki kat olan modeli yapabilirsiniz.

Video 1 dakikadan sürede şal bağlamayı size göstermektedir, sizlerde bu modeli deneyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir model olmakla birlikte, hazır şal olduğu belli olmamaktadır. Bu çok önemli bir mevzudur, diğer pratik hazır şallar da hazır reyon eşarp olduğu belli olmaktadır. Fakat yazı sonunda göreceğiniz kendinden mıknatıslı bone şal videosunda hiçbir şekilde hazır olduğu belli olmamaktadır.

Kendinden Mıknatıslı Bone Şal Nasıl Bağlanır

Kendinden Mıknatıslı Bone Şal Nasıl Bağlanır
Kendinden Mıknatıslı Bone Şal

Aşağıda verdiğim video da kendinden mıknatıslı bone şal nasıl bağlanır uygulamalı olarak gösterilmektedir. Bunların yanı sıra sizlere daha önce eşarp bağlama nasıl yapılır anlattığım videoları uygulamalı olarak izleyebilir öğrenebilirsiniz. Aşağıda linklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri

İğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır Videolu Tıkla

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

En özgün 15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri için Tıkla

Bu linklerde kendinden mıknatıslı bone şal nasıl bağlanır modelinden farklı olarak eşarp bağlama modelleri göreceksiniz.

( son güncelleme : 25/11/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status