Kırmızı Bir Elbisenin Üstüne Ne Renk Şal Gider

Kırmızı Bir Elbisenin Üstüne Ne Renk Şal Gider

Kırmızı elbise ile birçok renk uyumlu olacaktır. Önemli olan sizin ne renk kullanmayı sevdiğiniz ve kendinize ne renk yakıştırdığınız. Birde şöyle bir gerçek var ki kırmızının asaleti kırmızı bir renk esmer bir kadına da sarışın bir kadına çok yakıştığı. Kırmızının asaleti tartışılmaz tabi. Kadife bir elbise rengi birde kırmızı olursa tartışılamaz bir şıklık olacaktır.

Kırmızının da tonları var tabi kumaşın da özelliklerine dikkat edilerek alınan bir elbisenin şimdi hangi renklerle kombin edilmesi gerektiği kalıyor. Kırmızı elbisenin üstüne ne renk şal gider derseniz tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Burada istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

 

Kırmızı Elbisenin Üstüne Ne Renk Şal Giyilir

 

kırmızı elbise ile koyu gri şal kombini
kırmızı elbise ile koyu gri şal kombini

 

Kırmızı elbisenin üstüne ne renk şal gider? Diye bir araştırma yaptığımda bazı sonuçlar elde ettim. Elbette ama bunu anlatmadan önce kendi düşüncelerimi paylaşmak istiyorum sizlerle. Kırmızı ile siyah bir şal ya da açık renklerde beyaz, krem, kırmızı elbise ile aynı tonda bir kırmızı şal veya bej ve hardal sarısı çok yakışacaktır.

 

kırmızı elbise ile krem şal kombini
kırmızı elbise ile krem şal kombini

 

Bunun yanında açık gri tonları da düşünülebilir. Benim renk uyumu olarak düşündüğüm şal renkleri bunlar aslında yaptığım araştırmada da fazla bir farklılık yok. Siz yinede kendinize yakışanı bulun ve onu kullanın. Ben burada özellikle düğün ve davet gibi özel gün gecelerde hangi renklerle şık olacağını yazdım. Ama bu renkleri günlük elbise seçiminizde de kullanabilirsiniz tabi ki?

 

kırmızı elbise üstüne beyaz şal kombini
kırmızı elbise üstüne beyaz şal kombini

 

Gelelim yaptığım araştırma sonucunda bulduğum şal renklerine. Bu şallar ise şöyle yeşil, krem, gri, kahve tonları, beyaz, siyah, hardal sarısı gibi renkler. Eklediğim görsellerde de görebilirsiniz bu renk uyumlarını.

 

kırmızı elbise üstüne kahve tonlarında şal kombini
kırmızı elbise üstüne kahve tonlarında şal kombini

 

Hatta bir kombin ise şöyleydi kırımızı elbisenin üstüne mürdüm renk bir şal bile kullanılmış. Aslında ne renk kullanıldığı değil önemli olan nasıl yakıştırıldığı aslında.

İlginizi Çekebilir :   Sefamerve 5. Yaş Kampanyası

 

kırmızı elbise üstüne mürdüm renkli şal kombini
kırmızı elbise üstüne mürdüm renkli şal kombini

 

Görsellere de bakarak hangi renk şal ile kırmızı elbise kombinine bakabilirsiniz eminim içinize sinen bir kombin bulabileceksiniz. Kırmızı elbise üstüne ne renk şal gider derseniz benim araştırdığım sonuçlar bunlar. Sizin de bu konu ile bir fikriniz varsa aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status