Kişiye Özel Etamin Şal İğneleri

Kişiye Özel Etamin Şal İğneleri

Eşarp, türbanların çeşitlenmesi ile birlikte etamin şal iğneleri de piyasada farklı modeller ile satılmaktadır. En son olarak kişiye özel etamin şal iğneleri ve tasarımları yapılmaktadır. Etamin kumaşa işleme yapılarak istenilen her şey yazılmaktadır. Etamin kumaşa motif yada çiçek desenleri işlenerek şal iğneleri yapılmaktadır.

Etamin şal Iğneleri 10
etamin şal iğneleri

Etamin şal iğneleri artık kişilerin isteği üzerine işlemeye isim, logo yada motif yapılabiliyor. Genelde siyasi parti logoları, takım logoları işleniyor. Ya da çiftlere özgü harfler işleniyor.

Siz de bu modelleri kendinize uyarlayabilirsiniz. Bunları işlemekte çok zor değil. Eğer siz de örgü ile uğraşan biriyseniz bunları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Etamin şal Iğneleri 9

Etamin şal Iğnesi 6

Üstte gördüğünüz model gayet şık ve çarpıcı bir modeldir. Koyu renk eşarplara böyle arka planı beyaz olan motifli eşarp etamin iğneleri kullanabilirsiniz.

Bunların dışında bir kaç model daha paylaşacağım, bunlar hem çengelli iğneye takılmış modeller olmaktadır. Bazıları ise broş şeklinde yapılan eşarp iğnesidir.

Etamin Şal İğneleri Modelleri

Etamin şal iğneleri daha önceden de kullanılıyordu, ancak sadece çiçek deseni ile kullanılan bu modeller, artık kişiye özel tarzı ile dikkat çekiyor. Bunları genelde instagram da faaliyet gösteren hesap sahipleri sipariş üzerine yapıyor.

Etamin şal iğneleri gerçekten eşarplarda güzel durmaktadır ve gayet pratiklerdir. Bunların çengelli iğne tarzı olan modelleri de kullanılabilir.

Bu şal iğneleri tarzınızı zevkinizi yansıtmıyorsa gümüş şal iğneleri de kullanabilirsiniz. Bunlarda gayet güzel şal iğneleridir.

Ana Resim

Eşarp Iğneleri

Görüldüğü gibi çok şık ve hareketli motiflerden oluşmaktadır. İsim yazdırılan modelleri de üstte görebilirsiniz. Şık ve sade modeller ile öne çıkan etamin eşarp iğneleri her yaş grubuna hitap etmektedir.

Tüm bu modelleri hediyelik eşya olarak arkadaşlarınız için yaptırabilirsiniz. İnsta ve pinterest de çok güzel iş çıkaran sayfalar var. Buralar kişiye özel sipariş alıyorlar. Biz malesef şu an için sipariş alamıyoruz.

İlginizi Çekebilir :   Aker 2016 İpek Deri Çanta Modelleri

Etamin şal iğneleri için hazırlamış olduğum videoyu aşağıda paylaşıyorum. Tüm modelleri video da görebilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status