Kıvırcık Saç Modelleri 2018 – 2019

Kıvırcık Saç Modelleri 2018 – 2019

Kıvırcık saç modelleri 2018 hakkında hazırladığımız bu makalemizde, çoğu kişinin aksine kıvırcık saçların şans olduğu fikrine katılanlar arasında olduğumuzu baştan sizlere söyleyelim. Tabi ki de kıvırcık saç kesim modelleri durumlarına göre değişkenlik göstermekle birlikte, genellikle kıvırcık saçlı bayanlar en çok buklelerin canlı bir şekilde görünmemesi ve de saçlarının kabarmasından şikayetçi olurlar. Bunlara ilişkin çözüm tavsiyelerimizi diğer konularımızda sizlerle paylaşacağız.

 

Kıvırcık Saç Modelleri 2018 – 2019 İncelemesi

 

 

Kıvırcık saçlarda hacim sorunu, saçın kolay bir şekilde şekil almasının önüne geçer. Ancak yine de bununla beraber kıvırcık saçlarınız için kolay saç modeli seçenekleri mevcuttur. Kıvırcık saçları güzel gösteren en önemli şey, buklelerin canlı görünmesidir. Eğer ki saçlarıyla devamlı oynayan ve sürekli saçlarına dokunan biriyseniz ne yazık ki bu davranışınızdan en kısa zamanda vazgeçmeniz gerekiyor. Ellerinizin Avucunda bulunan kir ve yağ saçınızın parlak görünümü bakımından en önemli etkenlerden biridir.

alicia keys kıvırcık saç modeli
alicia keys kıvırcık saç modeli

 

Aşırı Uzun Kıvırcık Saç Modeli

Ben aşırı uzun kıvırcık saç modellerini pek sevmesem de bu modeli sevenlere örnek teşkil etmesi için buraya bırakıyorum. Kıvırcık saç modelleri 2018 yılında bu modellere pek rastlamasak da seveni bulunuyor.

aşırı uzun kıvırcık saç
aşırı uzun kıvırcık saç

 

Balyajlı Kıvırcık Saç Modeli

 

Balyajlı kıvırcık saç modeli de ülkemizde pek rastlanan bir model değil ama özellikle bu siyah saç üzerine yapılan modeller esmerlere oldukça yakışıyor.

 

balyajlı kıvırcık saç modeli
balyajlı kıvırcık saç modeli

 

Rihanna Kıvırcık Saç Modelleri

 

Kıvırcık saç modelleri 2018 yılında en çarpıcı modeller yine Rihanna’dan geliyor. Rihanna’ya ait farklı tipte modelleri örnek olması açısından verdim.

 

rihanna üstten bağlamalı kıvırcık saç modeli
rihanna üstten bağlamalı kıvırcık saç modeli

 

Çok farklı tipte kıvırcık modeller göreceksiniz. Bu modelleri vermemdeki amaç sizde isterseniz aynı saç tipinden bu şekilde modeller çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Bakır Kahve Saç Stilleri ve Renkleri 2019

 

rihanna kıvırcık saç modeli
rihanna kıvırcık saç modeli

 

Bu modeller değişik olmasının yanı sıra aynı zamanda farklı bir hava katmış, ben en çok uzun olan modeli beğendim karar sizin.

 

rihanna uzun kıvırcık saç modeli
rihanna uzun kıvırcık saç modeli

 

Düğünlerde Tercih Edilen Kıvırcık Saç Modeli

 

Genelde düğünlerin vazgeçilmez tercihi olan bu modeli günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Özellikle ince örgüler kıvırcık saç modelleri 2018 yılındaki diğer modellere göre farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

zoe kravitz kıvırcık saç modeli
zoe kravitz kıvırcık saç modeli

Yine bu model de düğünlerde kıvırcık saçlılar tarafından çok fazla kullanılan modellerin başında geliyor.

 

yanları kıvırcık saç modeli
yanları kıvırcık saç modeli

Yanları kıvırcık olan bu model de kuaförden çıkma bir model, beğeneceğinizi umuyorum.

 

Kabarık Mor Kıvırcık Saç Modeli

 

Kabarık mor kıvırcık saç modeli de bu yıl en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Bir çok kişi bu tür uçuk renkleri çok seviyor, hatta bu uçuk renkler için kalıcı olmayan sprey boyalar mevcut.

 

kabarık mor kıvırcık saç modeli
kabarık mor kıvırcık saç modeli

 

Kıvırcık Saç Modelleri 2018 Galerisi

 

beyonce kıvırcık saç modeli
beyonce kıvırcık saç modeli

 

Her ne kadar saç bakımı uzmanları kıvırcık saçı yıkadıktan sonra kurumaya bırakmayı tavsiye etselerde, günümüzde birçok insanın zamanları sürekli oradan oraya koşuşturmakla geçiyor. Bu süreyi kazanmak çoğu zaman lüks ihtiyaç sayılır. Eğer ki duş alıp hemen dışarı çıkmanız gerekiyorsa yapmanız gereken tek şey saçlarınızı öne atıp saç kurutma makinesi difüzörü yardımı ile buklelerinizi kurutabilirsiniz. Ayrıca da durulama sırasında soğuk su kullanmak, buklelerinizin daha canlı görünmesi için ve saçın nemlendirilmesi için oldukça faydalıdır.

 

Son olarak kıvırcık saç modelleri 2018 yılı kreasyonuna ait bir de galeri verip yazımı noktalıyorum umarım beğenirsiniz. Daha farklı modellere diğer yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Üstte ki videodan tüm modellere ulaşabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status