Klasik ve Kolay Şal Bağlama Video

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Video

Bu aralar şal bağlama modelleri çok meşhur oldu. Genelde genç kızların tercihi şal oluyor, eşarp genelde pek fazla tercih edilmiyor. Bu yazımda klasik ve kolay şal bağlama modelini sizlere tanıtacağım. Bu modeli tanıtmam da ki sebep klasik olmasından ötürü belki eşarptan şaşmayan bayanların da dikkatini çekebilme potansiyelidir.

Şal bağlama sanıldığı kadar zor bir şey değildir. saçınızı düzgün bir şekilde toplayıp boneyi bağlayın. Eğer boneyi doldurmayacak kadar az saçınız varsa topuz tokası denilen ponponlu iplerden örülen tokalardan takabilirsiniz. Şal ucunu bir karış kadar içe katlayarak kıvırın.

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Nasıl Olur

Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Uygulaması
Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Uygulaması

Çok çeşitli şal modellerini görür olduk, gerçekten çok beğeneceğiniz eşarp ve şal bağlama modellerini yansıtıyoruz. Fakat klasik bağlamalar her zaman gözümüzün nuru, annelerimizden görüğümüz, belki tesettürle bu klasik modeller ile tanıştığımız modeller. Bu sebeple bu yazımda klasik ve kolay şal bağlama uygulamasına yer vermek istedim. Benim çok hoşuma giden bir model, özellikle düz renkli eşarplar ile çok klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Yöntemi
Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Yöntemi

Resmi bir davete gidecekseniz, cenaze, düğün evlerine gidecek olduğunuzda kullanabileceğiniz çok sade ve klasik bir model. Ayrıca bağlanma şeklide çok kolay, tarzı ile dikkat çeken bir modeldir. Bu modeli özellikle siyah ve gri renk eşarplar ile kullanabilirsiniz.  Klasik ve kolay şal bağlama şekillerine daha önce de yer vermiştim. Bu modelleri aşağıda linkler halinde vereceğim.

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Yöntemi 

Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Tekniği
Klasik Ve Kolay Şal Bağlama Tekniği

Bu bölümde klasik ve kolay şal bağlama nasıl yapılır anlatacağım ve bir örnek uygulama vereceğim. Çok kolay bir model, çok hızlı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Videoyu izleyince sizde kolay olduğunu anlayacaksınız. Aşağıda sizler için farklı kolay eşarp bağlama modellerini vermeye çalıştım. Bu modellere bakarak daha fazla fikir edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   2016 İthal İpek Eşarp Modelleri

Kolay Eşarp Bağlama Teknikleri Video için Tıklayınız

Kolay Eşarp Bağlama Görsel Anlatımlı için Tıklayınız

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Kaftan Püsküllü Şal Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Dantelli Şal Bağlama Videosu için Tıklayınız

Aşağıda klasik ve kolay şal bağlama modelini uygulamalı olarak bulabilirsiniz.

( son güncelleme : 14/12/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status