Kombinlerde Deri ve Kürk Şıklığı

Kombinlerde Deri ve Kürk Şıklığı

Her gün çalışan, farklı ortamlarda bulunan bayanlar, giyimlerine daha fazla özen gösteriyorlar. Özellikle göz önünde bir iş yapıyorsanız kıyafetleriniz, giyim kuşamınıza dikkat etmek önce kendiniz için sonra karşınızdakilere saygıdan dolayı bir görev gibidir.

Bazı bayanların gerçekten kombin yapmaları, kendine yakışanı giymeleri ve alt üst giyim parçalarını uyumlu ve doğru bir şekilde bir araya getirmeleri çok kolay olurken bazı bayanlar da birinden yardım almadan bu işin altından kalkamazlar. Bizler de farklı kombin seçenekleri ile sizlere yardım etmeye devam ediyoruz.

2017 moda anlamında farklı kumaşları, farklı desenleri, farklı renkleri bir arada görebileceğimiz bir yıl olacak. Deriler ve kürklerin bir arada kullanılması da buna örnek.

Kürk kullanılan kıyafetler genellikle üst giyim içinde bulunan kıyafetlerdir. 2017 kürk yelek modelleri, önceki yıllardaki gibi bir kemerle desteklenerek şıklık kazanıyor. Ya da bazı yeleklerin sadece omuz kısımlarında kullanılan kürk detaylar da farklı bir hava katmaya yetiyor.

2017 Kürk Kelek Modelleri 1

2017 deri etek modelleri ile daha detaylı bir yazı hazırlayacağız. Ancak şimdilik şunu söylemeliyiz ki 2017 tesettür giyim içerisinde en fazla rağbet görecek, en sevilen etek modelleri arasında deri etekler geliyor. Özellikle kiloş (kloş) deri etekler ve piliseli ya da pileli deri etek modelleri tesettürlü bayanlar tarafından sıkça kullanılacak.

2017 Deri Etek Modelleri 1

Deri ve kürk parçaların bir araya geldiği güzel kombinler de tarzını yansıtmak isteyen bayanlar için inanılmaz bir şıklık olacak. Deri etek ve kürk yelek ikilisinin bu kadar güzel duracağını giymeden bilemezsin.

Piliselerle hareketlenen deri etek, 2017 sezonunun trendy görüntüsünü üzerinde taşıyorken; sıcak tutan tüylü peluş yelele bu soğuk kış günlerinde hem içiniz ısınacak hem gözünüz gönlünüz açılacak. Bu güzel yelek modeli spor kıyafetlerle olduğu kadar klasik bir kombinle de kullanılabilir. İçi astarlı ve hoş, şık bir kemere sahip bu kürk yelek modelinde elbette doğadan hiç bir canlıya zarar verilmedi. Kumaş çeşidi polyamid olan bu yelek, doğa dostu bir imitasyon.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Hamile Giyim

İşte deri etek ve kürk yelek kombininden sizler için izlenimler :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status