Kürk Yaka Modası

Kürk Yaka Modası

Kürk, eskilerden günümüze zenginliği ve varlıklı olmayı ifade ederdi. Tabi gerçek kürk kullanıldığı zamanlarda hayvanlardan böyle bir aksesuar yapmak için ve bunu satın almak için ciddi paralar ödendiği için sadece belli bir kesim kürk manto, kürk kaban, kürklü eldiven, kürk şapka gibi kıyafetler kullanıyordu. Bu yazımızda kürk yaka modası hakkında bahsedeceğiz. Ama teknolojiyle imitasyonları yani gerçek hayvan kürküne benzeyenleri çıktı hem hayvan severler rahatladı hem hayvanlar rahatladı hem de herkesin ulaşabileceği meblağlara indi fiyatları.

Kürk Yaka Modası 2018 İncelemesi

Kürk Yaka Kaban
Kürk Yaka Kaban

2018 trendleri arasında yine kürkler çok konuşulacak, çok kullanılacak. Ancak kıyafetlerin özellikle dış giyim ürünlerinin üzerinde parçalar halinde göreceğiz. Yani kürk yakalar ve kürk kollar sıklıkla mont, manto, palto, pelerin ve yeleklerde yerini alacak.

Kürk Yaka Tesettür Kaban
Kürk Yaka Tesettür Kaban

2018 tesettür giyimde de kürk yakalar sıklıkla tercih edilecek. İstenildiğinde takılan istenildiğinde çıkarılan seyyar yakalar sayesinde farklı kombinlere de fırsat tanınacak.

Kürk Yaka Modası ile Göreceğimiz Kıyafetler

Kürk yakaların renkleri de birbirinden güzel ve istediğiniz rengi bulmak artık çok kolay. Eskilerden kalma siyah, kahverengi ve bej kürkler yerini petrol yeşili, beyaz, lacivert, bordo gibi günümüzde oldukça fazla tercih edilen renklere yer açtı. Tüm modelleri toplu olarak sunduğum videoya da göz atabilirsiniz.

Kürk Yakalı Kaban Ve Paltolar
Kürk Yakalı Kaban Ve Paltolar

Çok farklı modeller olsa da geçen yılda moda olan kürk yaka modelleri bir süre daha tezgahlarda göreceğiz. Ben pek alışamasam da kimisine gerçekten çok yakışıyor. Bu yazımda bir çok çeşitli kürk yaka modası ile ilgili görselleri vermeye çalıştım.

Kürk Yaka Trendi Giderek Büyüyor
Kürk Yaka Trendi Giderek Büyüyor

Kürk yakaları alırken dikkat etmenizi rica ettiğimiz tek nokta elbette gerçek kürk olmaması, imitasyon olmasıdır. Taklit kürk kullanmakla hem doğaya hem cebinize faydanız olmalı. Hepinizin bu duyarlılıkta olduğunu düşünüp teşekkür ediyoruz. Şimdi kürk yaka modası için kullanılan kıyafetlerden oluşan resim galerimize gidelim.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Topuz Tokası
Tesettür Kürk Yaka Kıyafet
Kürk Yaka Modası
Tesettür Kürk Yaka Kaban Mont
Kürk Yaka Modası
Tesettür Kürk Yaka Kaban Modelleri
Tesettür Kürk Yaka Kaban Modelleri

Tesettür Giyim Kürk Yaka

Kürk Mantolu Kadın

Kürk Yakalı Kabanlar

Daha fazlası için aşağıda ki galerimizi kullanarak tüm örneklere ulaşabilirsiniz.

( Son Güncelleme : 17.01.2018 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status