Lacivert Eşarp Modelleri 2017

Lacivert Eşarp Modelleri 2017

Lacivert eşarp modelleri 2017

Giyim noktasında her türlü kombine son derece rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek olan lacivert eşarp modelleri 2017 özellikle bu sezonun birbirinden canlı renkleri ile hanımlar daha da fazla renklenecek. Zaten genel olarak hanımlar eşarp noktasından lacivert rengini oldukça sever ve çoğu yerde kullanır. Üstelik bu tür bir rengin koyu olanları daha çok kışın giyilecek renk seçeneği olarak ön plana çıkmaktadır. Hem sadece olanları hem de birçok değişik desen motifleri ile bezenmiş olan çeşitleri ile bu sezon her kadının dolabında mutlaka bir ya da birden fazla lacivert renkli bir eşarp modeli olacak. Örneklerinden bahsetmek gerekirse genel olarak lacivert renkli eşarplar daha çok üst kısmı tamamen sade olan koyu renklileri büyük bir talep görmektedir.

Sade üretimler

Lacivert Duz Renk Esarp Modelleri

Bunun yanı sıra üst noktasın sade üretimlerin boyun kısımları da sezon birbirinden farklı nakış desen motifleri ile sarmalanmış durumdadır. Bu tür çeşitlerin boyun kısımları genele olarak birbirine paralel bir şekilde ve çizgi haline olan desenler ile tasarım yapılmış. Bu da özellikle de dışarı her hangi bir normal bir iş adına çıkarken en fazla tercih edilen bir model olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda tüm bu eşarp modelleri arasında eşarbın üzerine tasarım yapılmış olan birçok değişik boyutlardaki sonbaharı andıran sarı renkli yaprak çeşitleri bu sene tüm hanımların ilgisini çekeceğe benziyor. Birçok değişik tonlarda tasarım ile şu an için piyasada bulunan lacivert renk, aynı zamanda birbirinden farklı yer için yapılacak olan bir kombin ve yanına alınacak her hangi bir ya da birden fazla aksesuar çeşidi ile de son derece şık bir görünüm sağlayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Eşarp Modelleri 2019

Faklı renk kombinler

Siyah ve lacivertin bir araya getirilerek tasarım yapıldığı ve tıpkı bir dama oyunu gibi kare şeklindeki motifler ile yapılan eşarp çeşitleri de yine oldukça şık görünen bu yılın ürünleri arasında yerini aldı. Elbette adeta bir atkıyı andıran ince uzun kısmı ile ve uçlarının püsküllü bir tasarımla yapılmış olan renk çeşidi de yine bu sene en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu tür bir ürünün baş kısmı tamamı koyu bir lacivert renk ile tasarım yapılmış halde ve bu sayede ağırlığı olan bir eşarp çeşidi ortaya çıkarılmış. Bu ve bunlar gibi daha birçok değişik eşarp modelleri 2017 ile her kadın eşarp konusunda bu yılı pek de sıkıntılı geçirmeyecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status