Lazer Şal Bağlama Modelleri Video

Lazer Şal Bağlama Modelleri Video

Şal bağlama modellerinin videolu anlatımlarla desteklenmesi bu modelleri denemek isteyen tesettürlü bayanlar için iyi olacak. Videoda gösterile bir bağlama yöntemini uygulamak anlatarak bağlanmasından daha etkili oluyor. Lazer şal bağlama modelleri hakkında daha fazla bilgi için yazı sonunda vereceğim uygulamalı olarak gösterilen videoyu izleyiniz.

Bu yazımızda da lazer şal bağlama modellerinden 4 tanesine yer verilmiş. Lazer şallar geçen senelerde oldukça modaydı. Hala da kullanılmaya devam ediyor. Şal bağlamanın o kadar fazla çeşidini görüyoruz ki ilk kez kapananlar için de görsel anlatım daha kolay oluyor.

Lazer şal Bağlama Modelleri Parlak Turkuaz
Lazer şal Bağlama Modelleri

Lazer Şal Bağlama Modelleri Nasıl Yapılır

Lazer şal Bağlama Modelleri Bej Model
Lazer şal Bağlama Modelleri

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki video da ki hanım kızımızın bonesi gibi bir bone ile bu modeli yapmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bu tarz boneler eşarpları kaydırmıyor. Burada en önemli olan nokta eşarp modelinizin çok kaygan olmaması ve kolay şekil alabilmesidir. En çok hataya düşülen konu bu oluyor, sık sık mesajlar alıyorum benim eşarbım sabit durmuyor gibisinden, eşarp modeliniz ile alakalıdır arkadaşlar, bone üzerinde fazla kaymayan ve şekil alabilen bir eşarp tercih ediniz özellikle bu model bir bağlama yapmak istiyorsanız.

Lazer Şal Bağlama Modelleri Uygulamalı Anlatım

Lazer şal Bağlama Modelleri çizgili
Lazer şal Bağlama Modelleri

Video da gördüğünüz hanım kızımız Almanya’da yaşıyor ve bizlere 4 farklı lazer şal bağlama modelleri sunuyor. İçlerinde çok farklı modeller olsa da bazı modeller bana çok zor geldi. Fakat tüm lazer şal bağlama modelleri ayrı ayrı güzel bana göre, içlerinden seçtiğim özel bir model yok.

Lazer şal bağlama modelleri güzel olsa da sizin tarzını değilse yazı sonunda ki linklerden birine tıklayarak daha fazla modele ulaşabilirsiniz. Çok yenilikçi eşarp bağlama modellerine ulaşabilirsiniz, hepsini yazı sonunda sizler için sunacağım. Umarım her hangi birisi işinize yarar.

İlginizi Çekebilir :   HNB Çanta - Şal Eşarp Modelleri

İğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır Videolu Tıkla

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

En özgün 15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri için Tıkla

Videoyu izleyerek lezar şal bağlama modelleri konusunda daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz, içinden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status