Leopar Desenli ipek Eşarplar

Leopar Desenli ipek Eşarplar

Takvim yaprakları hangi seneyi gösterirse göstersin, moda ne olursa olsun zamana ve modaya yenik düşmeyen sürekli ayakta duran kıyafetler, renkler ve desenler vardır. Siyah rengin hiç modasının geçmediği gibi. Ya da leopar desenli ipek eşarplar modasının hiç eskimediği gibi.

Leopar desenli ipek eşarplar , bayanların çok sevdiği, her mekanda giyebildikleri güzel bir desendir. Yerine göre spor yerine göre günlü yerine göre de özel günlerde rahatlıkla kullanılan bir desendir. Yeter ki çok abartmadan doğru renkler ve parçalarla kullanmayı bilin.

Leopar Desenli İpek Eşarplar İncelemesi

Aker Leopar Desenli İpek Eşarplar
Leopar Desenli İpek Eşarplar

Leopar desenli ipek eşarplar bir çok kıyafete uyum sağlayabilir. Abiye üstüne giyebilirsiniz yada günlük elbise üzerine giyebilirsiniz. Fakat giydiğiniz her neyse modeline ve rengi dikkat etmeniz gereklidir. Aslında leopar desenli ipek eşarplar en çok düz renklerle birlikte güzel gitmektedir. Bu sebeple ipek eşarbı düz renkli bir elbise yada abiye ile birlikte giyerseniz size daha fazla uyum sağlayacak ve daha fazla yakışacaktır.

Levidor Leopar Desenli İpek Eşarplar
Leopar Desenli İpek Eşarplar

Tesettürlü bayanların da vazgeçilmezleri eşarplarında sıklıkla tercih ettikleri bir desen olan leopar desenli ipek eşarplar için bir resim galerisi düzenledik. Armine ve Karaca marka leopar desenli ipek eşarpları kapsayan bu galeriye bir göz atalım.

Leopar Desenli İpek Eşarplar Galeri

Gül Ve Leopar Desenli İpek Eşarplar
Leopar Desenli İpek Eşarplar

Aşağıda verdiğim eşarp modellerine bakacak olursak her bir manken leopar desenli ipek eşarpları siyah, koyu lacivert düz kıyafetlerle tercih etmişlerdir. Demek istediğim bu tür bir kullanım leopar desen eşarplar için çok uygundur.

Kahverengi Eşarp Modelleri 2017 için Tıklayınız

Payetli Şifon Şal Modelleri 2017 için Tıklayınız

Leopar desenli ipek eşarplara değindim ve farklı markaların modellerini sizler için galeri şeklinde verdim. Bunun yanında birde leopar desenli ipek eşarp modelleri ile ilgili birde video vereceğim.

İlginizi Çekebilir :   Armada Farklı Desenli Şal Modelleri

Bu yazı 26.09.17 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status