Levidor Eşarp Modelleri 2017

Levidor Eşarp Modelleri 2017

Levi`dor eşarp modelleri 2017

Eşarplar her yıl yeni modellerle üretilmektedir. Mükemmel renk ve desenler, her yıl yenilenmektedir. Renk tonlarının çeşitliliği, modellerle uyum içindedir. Tivil ve Sura modelleri ile levi’dor ipek eşarplar, üçgen, daire ve geometrik şekillerin mükemmel uyumunu gözler önüne sermektedir. Düz renk çalışmalarını da mükemmel bir şekilde gerçekleştiren firma, Levi’dor eşarp modelleri 2017 modellerini mükemmel bir şekilde sunmaktadır.

EŞARP MODELERİ ONLİNE ADRESLERDE

En iyi eşarp modelleri için, mağaza mağaza gezmeye gerek kalmamıştır. Online adreslerde, saatlerce gezip bakamayacağınız modellere, dakikalar içinde bakabiliyorsunuz. En iyi eşarp modelleriyle, şaşırtıcı tasarımları ile online adreslerde eşarp almak oldukça kolay.

EŞARPLAR ÖZ KÜLTÜRÜMÜZÜN SİMGESİ

Levidor Eşarp 2017

Eşarp modellerinde, kültürümüzü yansıtan modeller, aslında bizi tanıtmaktadır. Anadolu’nun geleneksel giysilerin hepsinde, başörtüsü başroldedir. Bugünün eşarp modelleri 2017 modellerinde, Anadolu’nun mükemmel tasarımlarını bulabilirsiniz. Ebru ve Çini gibi Osmanlı sanatlarının izlerini taşıyan eşarp modelleri, yeni modelleri de oldukça etkilidir. Levidor modelleri, geometrik desenlerin ve benzeri desenlerin mükemmel uyumunu göstermektedir.

EŞARP ÇEŞİTLERİ OLDUKÇA GENİŞ BİR YELPAZEDE SUNULMAKTADIR

Eşarp çeşitleri, günümüzde, ipek, saten, twill ipek ve royal gibi kumaşlardan üretilmektedir. İpek kumaşlar, model üzerindeki desenleri daha canlı tutmaktadır. Twill ipek kumaşlar ise, daha kalındır ve kayma yapmaz. Tam olarak oturur ve şekil alır. Spor eşarplar, genellikle bu ürünle yapılır. Royal kumaş ürünleri ise, ipeğe benzer ve kaymaz. Hammaddesi ise polyesterdir. Kışlık ve yazlık üretilen eşarp modelleri, rahat etmeniz için özel tasarımlarla üretilmektedir. Gelin eşarbı, abiye eşarp, beyaz eşarp ve şal türü örnekleri ile aradığınız eşarp modellerini sunmaktadırlar.

HER YIL YENİ DESEN VE RENKLER ÇIKIYOR

Teknolojisinin gelişmesi, tekstil sanayisinde de kendini göstermiştir. Tekstil ürünlerini çok hızlı bir şekilde üretebilen firmalar, binlerce renk ve deseni, kısa zamanda üretmekte ve online adreslerde hızlı bir şekilde satmaktadır. Eşarplar, yalnız başlarına tesettürü oluşturmaz. Eşarplara uygun abiye ve ferace türü giysiler giyilmelidir.

İlginizi Çekebilir :   Petrol Eşarp Modelleri 2017

GÜNÜMÜZDEKİ YANLIŞ MODA ANLAYIŞI

Başörtüsü yani eşarp modelleri, perdesü, ferace ve tunik gibi tesettüre uygun giysilerle, takım olarak kullanılmalıdır. Takım olarak kullanılan bu ürünler, beraber tesettürü oluşturur. Eşarp altına dar kot, mini etek ve dekolte giysi giymek, takım oluşturmaz. Transparan giysilerle eşarp, hiç bir zaman beraber kullanılmaz. Yakışık almaz. Bu nedenle, Eşarpların yakışacağı giysi şekilleri vardır. Bu giysi türlerini giydiğiniz zaman, eşarp, sizin için bir değer olacaktır. Avrupa modasının sınırsız anlayışına karşı, eşarp modasının belli kriterleri vardı. Bu kriterler aşılırsa, ortaya acayip bir moda anlayışı çıkacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status