Markesra 2017 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Markesra 2017 Tesettür Giyim Koleksiyonu

Tekbir giyime geçtiğimiz sezon yeni bir soluk getirerek koleksiyonlarını Tekbir Giyim içinde ama kendi ismiyle güzel bir giriş yapan Esra Tekbir, tesettür giyimle ilgili aklınıza gelebilecek en güzel kıyafetleri kendi yorumuyla sizlerle buluşturdu ve buluşturmaya devam ediyor. Tekbir giyimin alışılageldik çizgisi artık daha modern ve modaya uygun, trendleri daha yakından takip eden koleksiyonlardan ve parçalardan oluşuyor. Markesra da bunun en net örneği.

Markesra 2017 kış koleksiyonunda tesettür giyim adına farklı ve sıra dışı bir çok ürünün olduğu bir koleksiyon. Tesettür giyime, tesettürlü bir bayan olarak bakan, ihtiyaçları görüp fazlalıkları süzebilen dinamik parçaların olduğu bu koleksiyonda hem modern hem klasik çizgilerin barındığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Trendi renklerle yoğrulan ürünlerde genç tesettür giyime yönelik büyük yer ayrılmış.

Sadece Markesra olarak değil Tekbir 2017 koleksiyonlarına da farklı ve dinamik bir soluk olan Markesra koleksiyonundaki parçalardan sizler için derlediklerimiz  :

İlginizi Çekebilir :   Sahip Olmanız Gereken 5 Eşarp ve Şal Modeli
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status