Mavi Elbisenin Altına Ne Renk Çorap Giyilir

Mavi Elbisenin Altına Ne Renk Çorap Giyilir

Diğer yazımda çılgınlıklara pekte gerek olmadığını yazdım ama bazen ufak farklılıklar hem bizim ruh halimizi değiştirip kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır. O yüzden bende bu yazımda farklılıklara açık olacağım. Ve farklı seçenekleri de göz önünde bulunduracağım. Bu yazımızda mavi elbisenin altına ne renk çorap giyilir konusunu inceleyeceğiz.

Sanırım birde yaşa göre değişir. Tabi ruh yaşınıza göre. Kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz. Ben mesela bu aralar üç yüz falan ama sizin için bunu yansıtmadan tüm fikirlere objektif bir şekilde yaklaşacağım. Şimdi geldik benim düşüncelerime. Ne nasıl kullanılır. Gelin hep birlikte öğrenelim.

 

Mavi Elbisenin Altına Çorap Kombini

 

mavi elbise altına siyah çorap kombini
mavi elbise altına siyah çorap kombini

 

Mavi bir elbise almamız katılacağımız davete göre değişir ya da günlük hayatımızda mı kullanacağız buna göre karar vermeliyiz. Elbiseyi aldıktan sonra çorap seçmek çok önemli bir detay olduğu için bu konu üzerinde biraz duracağım.

 

mavi elbise altında açık renk çorap kombini
mavi elbise altında açık renk çorap kombini

 

Siyah çorap veya ten rengine uyumlu bir çorap çok şık olacaktır. Biraz farklı renkler denemekte güzel olacaktır. Sarı tonları kahveler lacivert de güzel olabilir. Tabi bu sizin tercihiniz gri de şık olabilir ne dersiniz? 🙂 denemekten bir şey kaybetmeyiz sonuçta değil mi?

 

mavi elbise ile gri çorap kombini
mavi elbise ile gri çorap kombini

 

Yaz aylarında rengârenk cıvıl cıvıl olmak için mavi çok güzel bir renk mavi elbisenin altına ne renk çorap giyilir derseniz yaz aylarında açık renklerde daha doğrusu ten rengine uygun çok açık veya çok koyu renk olmaması gerekir çorabın.

 

mavi elbise ile açık renk çorap kombini
mavi elbise ile açık renk çorap kombini

 

Kış aylarında elbise altına farklı renklerde çoraplar çok güzel olacaktır. Şimdi denemenin tam sırası kış bitmek üzere ama daha yaz da gelmeden rengârenk çorap giymeye ne dersiniz. Bir deneyin derim bir şey kaybetmeyiz sonuçta değil mi?

İlginizi Çekebilir :   Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Çorap Giyilir

 

mavi elbisenin altına hangi renk çorap
mavi elbisenin altına hangi renk çorap

 

Ama yaz aylarında yâda özel bir davette ten rengimize uygun çorap seçmemiz çok daha iyi olacaktır. Nette yaptığım araştırmalarda da ten rengine uygun çoraplar seçilmiş açıkçası çokta güzel olmuş. Siyahında güzel olacağını düşünüyorum bunu da denemelisiniz bence.

Mavi elbisenin altına ne renk çorap giyilir?  Diyince benim aklıma bunlar geldi. Sizde düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz…

 

Mavi Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir için Tıkla

Mavi Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider için Tıkla

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status