Mıknatıslı Şal Modelleri

Mıknatıslı Şal Modelleri

Modanisa nın şal ve eşarp bağlama videoları gerçekten güzel, açıklayıcı ve en çok izlenen başörtü bağlama videolarından. Bu yazımızda buna istinaden mıknatıslı şal modelleri ve bu modellerden seçme parçalara yer verdik.

Önceki yazılarımızda Tulipa türban ın mıknatıslı şal modellerinin nasıl bağlandığından bahsetmiştik. Modanisa nın mıknatıslı boneşal bağlama videosunu paylaşmıştık. Henüz bu yazımızı okumadıysanız aşağıda verdiğim linke tıklayarak mıknatıslı şal bağlama videosunu izleyebilir ve rahatça bağlayabilirsiniz.

Mıknatıslı Şal Modelleri Nasıl Bağlanır
Mıknatıslı Şal Modelleri Nasıl Bağlanır

Mıknatıslı Şal Modelleri Nasıl Bağlanır

PEMBE Mıknatıslı Şal Modelleri
PEMBE Mıknatıslı Şal Modelleri

Bu yazımızda da kendinden mıknatıslı boneşal ya da hazır şal modellerine bir göz atacağız. Tulipa Türban’ın mıknatıslı şal modelleri oldukça beğenildi. Kimi tesettürlü hanımlar mıknatısın sağlık açısından zararlı olduğunu söyleyerek bu şal modellerini takmaktan çekinse de kimi hanımlara göre hem şık hem de pratik bir şal modeli olduğu için cazip geliyor. Vereceğim linkten mıknatıslı şal modelleri nasıl bağlanır hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mıknatıslı Şal Modelleri Nasıl Bağlanır

Mıknatıslı Şal Modelleri İncelemesi

Mıknatıslı Şal Modeli

Şal modellerinde son moda, ön tarafının düz, 2 katlı, 3 katlı ya da çapraz olması. Bir de çift renkli olan bone şal modelleri var ki bunlarda da çapraz gelen parçaların iki farklı renkten oluşmasıyla tasarlanıyor. Aşağıdaki resim galerimizde bu mıknatıslı şal modellerinin hepsine birer örnek bulabilirsiniz.

Yeşil Mıknatıslı Şal Modelleri

Bu modeller pratik olması ile öne çıksa da, çok şık modellerdir. Aralarından seçtiğim modelleri görünce bana hak vereceksiniz.

Beyaz Mıknatıslı Şal Modelleri

Tulipa Turban, dünyada ilk ve öncü olan bu mıknatıslı bone şal modelleri ile şu an üretim yapan tek firmadır ve patenti de kendilerine aittir. Terletmeyen ipek karışımı krep kumaştan yapılması sebebiyle kesinlikle çok rahat kullanımı olan bir şal modelidir. Kendinden boneli ve topuzlu modelleri sayesinde kullanımı oldukça pratiktir.

İlginizi Çekebilir :   2016 Aker Çiçekli İpek Eşarp Modelleri

Incili Mıknatıslı Şal Modelleri

Bir çok farklı çeşidini verdiğimiz yazımızda son olarak yazı sonunda verdiğimiz 5 farklı video ile mıknatıslı şal modelleri nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Eşarp ve Şal İğneleri Modelleri için Tıklayınız

Eşarp ve Şal Askıları için Tıklayınız

 

https://youtu.be/IeSD7FLfFSE

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status