Minel Aşk 2017 Su Koleksiyonu

Minel Aşk 2017 Su Koleksiyonu

Minel Aşk, suyun duruluğundan ilham alarak hazırladığı 2017 ilkbahar yaz koleksiyonuna Minel Aşk Su Koleksiyonu adını verdi. Suyun berraklığı ve sadeliği ile sizlere şıklık sunan Minel Aşk elbise koleksiyonunda birbirinden güzel abiyeler var.

Her biri ayrı tasarlanan, ayrı işçiliğe sahip bu abiye elbiselerin her bir dokusunda el emeği var. Kumaşların hayal gücüyle buluşmasıyla muhteşem tasarımlara imza atan Minel Aşk, 2017 abiye elbise modelleri arasında yine kendi çizgisinde çalışmalarına devam ediyor.

Sade Ama Şık Abiyeler

2017 Ilkbahar Yaz Minel Aşk Abiye Elbise Modelleri 9

Katıldığı davetlerde ve özel gecelerde çok abartısı olmadan şık abiyeler tercih edenlerden misiniz? İşte size sade şıklık sunan koleksiyondan bir örnek. 2017 abiye elbise trendlerinin kuyruklu modellerine yer verdiğini göz önüne alırsak; modaya uygun ve stil sahibi bir elbise. Başörtüsü olarak kesinlikle düz tek renklerde bir eşarp ya da şal ile kullanabileceğiniz bu abiye için dore stiletto ayakkabılar sizce de güzel olmaz mı?

Işıltı Sevenlere

2017 Ilkbahar Yaz Minel Aşk Abiye Elbise Modelleri 18

Biliyorsunuz özellikle bayan giyim dünyasında ışıltı sadece parlak taşlar veya simlerle olmaz. Parlak kumaşlar, göz alıcı detaylar ve zıt renklerin uyumu da kimi zaman elbiselerde ışıltı oluşturur.

Bordo renginin ağırlığı ve kremle olan uyumu bir abiye elbisenin ne kadar da ışıltılı olduğunu gösterebilir bize. Kabarık etekler, fırfır detaylar ya da kenarları taşlarla süslenmiş şallar.. Hepsi birer ışıltı sebebidir.

Tüller ve Pelerinler

2017 Ilkbahar Yaz Minel Aşk Abiye Elbise Modelleri 17

Tesettür abiye elbise modellerinde son yıllarda sıklıkla kullanılan tüller, Minel Aşk 2017 Su Koleksiyonu’nda da kendine yer buluyor. Özellikle vücuda oturacak şekilde tasarlanan tesettür abiye elbise modellerinde biraz daha hacim vermek ve o vücudu saran görüntüyü egale etmek için tül pelerinler kullanılıyor. Kimi abiyelerde de etek kısımlarından inen tüllerle prenses gelinlik modellerine benzer bir kabarık etek ortaya çıkıyor. 

2017 tesettür abiye elbise modellerinde birbirinden farklı tasarımlar olsa da genellikle bir tasarımcının çıkmadığı çizgileri vardır. Minel Aşk koleksiyonlarına baktığınızda da bu detayları görebilirsiniz. Renkler değişse de aynı modellerin yeni sezona uyarlanan farklı versiyonlarını bulabilirsiniz. Abiye elbise alırken önemli olan vücut proporsiyonunuzu tanıyarak uygun olan bir abiye almaktır. 

Minel Aşk 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu

İlginizi Çekebilir :   Pachmina Varaklı Şal Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status