Mislina Abiye Modelleri

Mislina Abiye Modelleri

Güpür kaplamalı, pul payetli kemerli, pelerinli tütülü elbiseleri ile dikkat çeken Mislina Abiye Modelleri, bir çok farklı tarzı kreasyonunda bulunduruyor.

Mislina Abiye Modelleri çok farklı beden gruplarına hitap ediyor. Özellikle kilolu hanımlara hitap eden modelleri ile dikkat çekiyor. 52 bedene kadar abiye bulmak mümkün.

38 modelden oluşan Mislina abiye modelleri çok farklı tarzlar ile dikkat çekiyor. Ayrıca fiyatları ile de dikkat çeken Mislina Abiye Modelleri, düşük gelir ve orta gelirli gruba da hitap ediyor.

Bu modellerden özellikle kilolu hanımlara hitap eden modelleri ele alacağım. Bir kaç model 52 bedene kadar çıkıyor, bunlardan en öne çıkanları yazımda yer vereceğim.

Mislina Abiye Modelleri Büyük Beden Abiyeler

Mislina Ustu Gupur Kaplama Elbise 15y3349 Siyah 162826 35 B

Bu modeli kilolu ve esmer hanımlar için seçiyorum, üst taraftaki güpür kaplamalar dikkat çekiyor. Astarsız ve kuşaklı, pu payetli, kloş kesimli ve hakim yakalı olan bu model Mislina abiye modelleri arasında kilolu hanımlar için öne çıkan bir modeldir.

Mislina Ustu Gupur Kaplama Elbise 15y3349 Gold Yesil 158779 10 B

Mislina abiye modelleri arasında büyük bedene hitap eden diğer modelde bu görmüş olduğunuz altın yeşil renklerde üstü güpür kaplama abiyedir. Bu modelin üst kısmında göğüs kalıbı mevcuttur, astarsız çıkarılabilir kuşaklı olan bu model pul payetli güpürlü işlemeli kumaşı ile öne çıkmaktadır. 30 yaş üstü kadınlara çok yakıştırdığım bir modeldir. Eteğin sol tarafı daha uzundur, görüldüğü üzere kloş kesim vardır etek kısmında, arka tarafta da gizli fermuarı olan bu model çok şık bir modeldir.

Mislina Sifon Dantelli Abiye Elbise 15y3369 Siyah 158664 69 B

Son olarak yine kilolulara hitap eden ve 52 bedeni bulunan bu modeli size takdim etmek isterim. Bisiklet yakalı şifon dantelli siyahın hakim olduğu bu model özellikle fazla kilolarınızın çıkmamasına yardımcı olacaktır. Şifon olması, astarlı olması ve sırtında fermuarlı olması rahat ve şık bir model olmasını sağlamıştır. Üst kısmında düz kumaşın üzerine pul işlemeli dantel kumaş dikilmiştir buda abiyeyi ön plana çıkarmaktadır. Dar kalıp olsa da çok öne çıkan bir elbisedir.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Mezuniyet Elbiseleri 2018

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status