Modanisa Bahara Özel Ürünler ve Kombinler

Modanisa Bahara Özel Ürünler ve Kombinler

Tekstil sektörünün internet ortamından satışları gün geçtikçe artarken, bu platformda ‘tesettür giyim’ adına öncülerinden olan Modanisa da günden güne kendini yenileyerek satışlarına devam ediyor. Modanisa’ya tesettür giyim için ilginin bu kadar yoğun olmasının başlıca sebebi trendleri yakalaması ve modayı yakından takip ederek müşterilerine sunması.

Modanisa ürünleri sadece satışını yapmayıp özellikle sosyal medyayı da aktif kullanarak bu ürünlerin nasıl kombinlenebileceğine dair fikirler sunuyor. Bizler de en güncel tren kombin seçenekleri ile bu ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Çiçek Desenli Kıyafetlerle Bahara Merhaba!

Modanisa Bahar Kombinleri 1

Baharın habercisi çiçekler, kıyafetlerde de yerlerini bulunca yüzler gülüyor. Çiçek desenleri hemen her kıyafette kullanılırken özellikle bahar aylarında gömleklerde, tuniklerde, pantolon ve eteklerde daha fazla tercih ediliyor. Eşarp modellerinde ise çiçek desenleri için mevsimin ya da sezonun bir öneminin olmadığını belirtmek isteriz.

Çiçek desenli kıyafetleri kullanırken dikkat edilecek tek husus diğer tüm kıyafetlerin sade olmasıdır. Böylece desen ve renk karmaşası yaşamadan güzel ve şık bir tarzınız olacaktır. Bu güzel kombindeki çiçek desenli pantolon, hardal sarısı ve beyazdan oluştuğu için hardal sarısı bir tunikle oldukça sade bir uyum sağlanmış.

Spor giyimde daha fazla kullanılan şal modelleri, tunikler üzerinde de özellikle genç tesettürlü bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hardal sarısı bu tunik üzerine lacivert trendy trençkot seçen Modanisa, şal ile bu kombini tamamlıyor.

Pantolon paçalarına göre değişebilen ayakkabı seçimleri de kombinlerde önem arz ediyor. Böyle bir kombin için rahat ayakkabılar seçmek uygun olacaktır. Çanta ve aksesuarlar da tamamlandığında artık hem rahat hem şık bir kombin hazırlanmış oldu.

Tek tek ürünlere bakmak için resim galerisine bir göz atın :

İlginizi Çekebilir :   Modanisa Siyah Şal Fiyatları ve Kombinleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status