Modanisa’dan Kusursuz Şal Bağlama

Modanisa’dan Kusursuz Şal Bağlama

Tesettüre kolaylık getirmek için tasarlanmış, zaman harcamadan, yorulmadan, şalın, eşarbın önünü arkasını düzeltmekle uğraşmadan iğne veya eşarp mıknatısı gerektirmeden başa geçirilerek takılan tasarım şal modelleri Modanisa’da.. Üstelik bu pratik şal modellerinin nasıl bağlandığını anlatan bir videoda çekilmiş ve oldukça güzel olmuş. Yazı sonunda kusursuz şal bağlama modellerine uygulamalı olarak ulaşabilirsiniz.

Kusursuz şal Bağlama Gülsüm
Kusursuz şal Bağlama

Kusursuz şal bağlamak için ya bir çok iğneye ya da çok düzgün duracak, kaymayan bir kumaşa sahip şala ihtiyaç duyarsınız. Ancak hem vakit hem nakit kaybettiren bu seçeneklerin dışında hazır, pratik, iğnesiz, direk takılan bir çok şal modeli Modanisa’da var.

Kusursuz Şal Bağlama Hazır Şifon Türban Modelleri

En iyi Kusursuz şal Bağlama Modelleri
Kusursuz şal Bağlama Modelleri

Henüz görmediyseniz hemen bakmanızı tavsiye ederiz. Ancak öncelikle hem şal modellerine hem de Modanisa’nın bu kusursuz şallar için hazırladığı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz. Çok farklı modellerden birisini seçip sizlerde uygulamalı videoda ki eşarp bağlama biçimini kullanarak şal bağlayabilirsiniz. Kusursuz şal bağlama basit modelleri ile dikkat çekiyor. Aşağıda ki hazır şifon türban modelleri gayet güzel ve zariftir. Bu modellerin hepsine ulaşmanız mümkündür.

Kusursuz Şal Bağlama Uygulamalı Model

Kusursuz şal Bağlama Modeli
Kusursuz şal Bağlama Modeli

Kusursuz şal bağlama yapabilirsiniz, dilerseniz de sizler için daha önceden verdiğimiz şal bağlama modellerine de göz atabilirsiniz. Sizler için bir çok farklı modeli bu yazılarda uygulamalı olarak verdik. Beğeneceğinizden emimin, her yaşa göre her tarza göre eşarp bağlama ve şal bağlama modeli mevcuttur. Bu modeller yaşınız ve tarzınız kıstas alınarak yapılmıştır. Son yılların öne çıkan modelleri de verilmiştir, kusursuz şal bağlama modeli hoşunuza gitmezse eğer bunlardan birisine bakabilirsiniz.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Sizler için en güzel modelleri vermeye çalışıyoruz. Lütfen beğendiğiniz modeller olursa, yada eleştirdiğiniz modelleri mutlaka yazı sonunda ki yorum kısmına yazınız. Bu sayede henüz bir türban bağlama tarzı olmayan genç kardeşlerimize de ışık tutmuş olursunuz. Kusursuz şal bağlama uygulama videosunu aşağıda paylaştık, hepinize iyi seyirler.

İlginizi Çekebilir :   Tuğba & Venn Hakkında..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status