Olaplex nedir | Ne işe yarar

Olaplex nedir | Ne işe yarar

İnternet de satışı olan bir markadan söz edeceğiz size şimdi. Olaplex diye bir ürün kullanılıyor saçları gri tonuna kavuşturmak için. Kısaca Olaplex den bahsedelim sizlere. Olaplex nedir ? Ne işe yarar? Saçın rengini açmaya yarayan bir madde. Korkmayın Oryal gibi saçları yakmıyor kurutmuyor yada koparmıyor.

Bir çok bayan saçlarının rengini oryal ile açtırmak istemediğinden saç rengini açtırmaktan korkuyor ve bu korkularında da haklılar. Saça çok fazla zarara veren oryal uzman kuaförlerin yapması doğru olan. Evde yapılması çok zor bir işlemdir. Ayrıca çok hızlı saça sürülüp hemen yıkanması gerekiyor ve bu işlem tek başına evde çok zor yapılır.

 

Olaplex Ne İşe Yarar

 

Olaplex Ne işe yarar
Olaplex Ne işe yarar

 

Bunun için evde tek başına dahi yapabileceğiniz bir işlem olaplex saça sürüldükten sonra 40-45 sonra istenilen rengi veriyor ve çok yavaş açıldığından dolayı saça zarar vermiyor.

Ayrıca Olaplex oryal gibi saçları koparmak değil saçları derinlemesine bakım yapıyor ve kırıkları onarma gibi bir mucizesi var. Sarı veya gri saç uzun işlemler sonrasında ortaya çıktığından çoğu bayanın şikayet etti şey saçlarda kuruluk ve saç uçlarında kırılmalar ve kopmaların olması. Olaplexte böyle bir şey olmuyor hatta işlem bittikten sonra daha canlı ve sağlıklı görünüyor saçlar.

Olaplex kutusunun içinde 3 tane kutu çıkmakta üzerinde yazıyor zaten 1-2-3 diye. 3 no’lu kutuyu siz evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer 2 kutuyu da profesyonel birine yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Saçı açarken kızıllık bırakmıyor saçta dorelik kalmıyor.

Mucizevi ürün olan Olaplex Kırmadan saç renginizi açıyor, açarken bakım yapıyor, kırık saçlarınızı onarıyor. İsterseniz bebek sarısı saçlar isterseniz de muhteşem gri saçlara sahip olabiliyorsunuz.

 

Olaplex’in Faydaları Nelerdir

 

Olaplex'in Faydaları Nelerdir
Olaplex’in Faydaları Nelerdir

 

Olaplex nedir konusunu bitirdikten sonra geldik olaplexin faydalarına, bu ürünü kullanırsanız saç boyası yada açıcı kullandığınızda ne kadar saçı açarsanız açın kırılma ve yanmayı minimuma indirecek bir üründür.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Atacı

Çok pahalı olsa da Avrupa da çok tutulan bir üründür. Aslında bu ürün profesyonel ellerde kullanıldığında daha yararlı olacaktır. Kuaföre danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Olaplex nedir konumuzda sizden gelen, kullanıcı yorumlarını da çok merak ediyoruz, yorumlarınızı lütfen yazı altına yazın, sizin görüşleriniz doğrultusunda yazı güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status