Önü Kristal Taşlı Hazır Bone Eşarp

Önü Kristal Taşlı Hazır Bone Eşarp

Önü tek tek elde işlenerek hazırlanan kristal taş bantlı hazır bone eşarp tahmin edersiniz ki Gülsüm Elkhatroushi tasarımı. Düğün için seçilmiş şık ve zarif bir bone eşarp modeli. Bir çok rengi de mevcut.

Gülsüm Elkhatroushi hazır bone şal ve hazır bone eşarp modelleri arasında taş detaylı olanları biraz daha ilgimizi çekiyor. Belki yılın başındayız ancak yaz düğünleri hariç her mevsim rahatlıkla özel gün ve özel davetlerde kullanılabilir.

Hazır bone eşarp nasıl bağlanır? derseniz; adı üzerinde hazır olduğu için sadece önü taşlı bant kısmını alnınızın hemen üstüne koyup ister eşarp atacı ile isterseniz de direk bir ucundan kafanızın üstünden geçirebilirsiniz. Boyun kısmında dolama şeklinde eşarp bağlamanın bu model için uygun olmayacağını düşünüyoruz. Tek ucunu doladıktan sonra geri kalan diğer ucu çapraz omzunuza atabilir ya da sırtınızdan aşağı eşarp bağlamadaki gibi bırakabilirsiniz. Eğer boynunuzu belli etmeyecek kaliteli bir iç bone ya da tesettür bonesi taktıysanız da kıyafetinize göre sadece başınıza alabilir ve kulaklarınızın alt kısmından boneye sabitleyerek kullanabilirsiniz. Tek renk önü kristal taşlı hazır bone eşarplar, kumaş yapısı itibariyle terletmez, rahat bir kullanım sağlar.

Önü kristal taşlarla bezenmiş hazır bone eşarp modellerinin siyah, lacivert, haki, yağ yeşili, pudra, vizon, saks mavisi, fuşya gibi pek çok renk seçenekleri vardır. Daha fazla bilgi veya satın almak için Gülsüm Elkhatroushi nin instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Önü kristal taşlı hazır bone eşarplar :

Hazır bone eşarp son yıllarda bir çok kişi tarafından kullanılsa da bu ürünü meşhur eden Gülsüm hanım. Çok kullanışlı bir model olan hazır bone eşarp en çok pratik olması sebebiyle tercih ediliyor.

Bu eşarplar tak çıkar kolay olması, kumaşı ve önünde ki kristal taş motifleri ile öne çıkıyor. Belki daha önce görmemiş yada ilginizi çekmemiş olabilir fakat gayet kullanışlı ve şık bir model.

İlginizi Çekebilir :   Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

Bu eşarbı düğün yada davetlerde giyebilirsiniz. Çok şık önündeki taş motifleri ve kolay çıkarılıp takılan tarzı ile size hitap edecektir.

En yeni kristal taşlı hazır eşarpları sizler için burada sundum, tamamına aşağıdaki videodan da ulaşabilirsiniz. Gayet kullanışlı ve şık önü kristal taşlı hazır bone eşarp modellerini kullanmanızı tavsiye ederim.

Kullanan arkadaşların aşağıdaki yoruma düşüncelerini yazmaları rica olunur. Diğer arkadaşlara en azından bir fikir olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status