Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Osmanlı Moda, İzmir Alsancak’ta 2006 yılında kurulurken “geçmişteki çizgileri, gelecekteki modayla birleştirme” fikriyle yola çıkmış ve gelinlik tasarımlarında Osmanlı motiflerini kullanarak geçmişimizden çizgilerle günümüz modasını birleştiriyor. Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri çok sade ve şık tasarımları ile göz alıyor.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Osmanlı Moda 1
Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri

Her tasarım ve moda evi gibi Osmanlı Moda da, öncelikle gelin adaylarının zevklerine ve isteklerine göre gelinlik modelleri üzerinde çalışıyor. Sadece gelinlik modelleri üzerinde çalışmalar yapmıyor elbette Osmanlı Moda; gelinlik, nişanlık, kına gecesi kıyafeti, kaftan modellerine hem açık hem kapalı bayanlar için tasarlıyor.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Osmanlı Moda 3
Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri

Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri arasında geçmişimizden günümüze Osmanlı motiflerinin de ince ince işlendiği farklı modeller ve tasarımlar yer alıyor. Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri, duvaklarda üç boyutlu çiçekler dikkat çekerken prenses gelinlik modelleri ve Osmanlı kaftan tarzı tesettür gelinlik modelleri de en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor.

Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Detaylar

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Osmanlı Moda 2
Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri

Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri neredeyse tamamı tek parça halinde; eskilerde iki parça gelinlik modelleri daha çok görülüyordu. Şimdilerde çok istenen belden oturtmalı modeller tek parça tasarımlara ağırlık verdiriyor.

Kol manşetlerinin epeyce uzadığı tesettür gelinlik modellerinde Osmanlı Moda, tamamen el işçiliği ile işlediği taş işlemelerin de arkasında duruyor. Bir çok yerde yapıştırma kullanılırken Osmanlı moda 2016 tesettür gelinlik modelleri de birinci sınıf kumaş kullanılıyor ve yapıştırma asla kullanılmıyor. Özel dokuma kumaşlar üzerine el işçiliği.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2016 2017 Sonbahar Kış Gelinlik Trendleri için Tıklayınız

Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

 

İlginizi Çekebilir :   2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Osmanlı Moda 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Galeri

 

Bu yazı 21.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status