Papatya Desenli Eşarp Modelleri 2017

Papatya Desenli Eşarp Modelleri 2017

Kışın ortasında olduğumuz şu günlerde baharı özleyenler için çok güzel bir eşarp modelimiz var. Papatya desenli eşarp sayesinde gözümüz gönlümüz açılacak, baharı bir nebze yaşayacağız.

Düz renk eşarp üzerine basılan büyüklü küçüklü papatya deseni kendimizi papatya tarlasında hissettiriyor. Pek çok kıyafetle kullanılabilecek olan bu birbirinden şık eşarp modelleri, papatyaların sadece yeşil zeminde değil her renk üstünde ne kadar zarif ve ne kadar şık durduğunu kanıtlıyor.

Minahill eşarp modelleri arasında 2017 papatya desenli eşarplar da yer alıyor. Minahill eşarp üzerindeki papatyalar doğada gördüğümüz ortası sarı yaprakları beyaz olan papatyalardan yapılıp eşarp üzerine baskılanmış.

2017 Papatya Desenli Eşarp Modelleri 1

Karaca eşarp ise papatya desenli eşarp modelleri için farklı papatyalar kullanmayı tercih ediyor. Klasik papatyalar yerine ortası pembe, fuşya gibi farklı renklerdeki papatyalar eşarp üzerine baskılanmış. Genellikle günlük ve spor giyim tarzına uygun görünen papatya desenli eşarpların kimi polyesterden kimi de taftadan yapılmış.

İlginizi Çekebilir :   Vakko Şal Desenli Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status