Pardesü Modelleri 2018

Pardesü Modelleri 2018

Pardesü modelleri 2018 dizimizde çeşitli markaların pardesü modellerine yer vererek pardesü almak isteyenlere fikir edindirmek amacıyla bu yazı dizimizi kaleme alıyoruz. Gündelik hayatta etrafımızda bir çok tesettürlü kadının üzerinde görebileceğimiz pardesüler, tesettürlü kadınlara oldukça kolaylık sağlıyor. Acil bir markete çıkacağınız zaman (tabi ki hava koşullarını da göz ardı etmemek gerekiyor) bile içinizdeki kolsuz bluz üzerine pardesünüzü çekerek rahatlıkla dışarıya çıkabilirsiniz.

Deri Pardesü Modelleri 2018
Pardesü Modelleri 2018 Deri Pardesü

Modayı takip ediyorsanız pardesü modelleri 2018 yazı dizimiz tam sizlere göre. Eğer mevsimlik pardesü modelleri aklınızdaysa, daha koyu renkli modeller öne çıkıyor. Fakat yazlık pardesü modelleri arasında seçim yapacaksanız, cıvıl cıvıl renkler arasından tarzınıza ve sevdiğiniz renkler doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

Armine Pardesü Modelleri 2018
Pardesü Modelleri 2018 Armine

Yazlık pardesü modelleri 2018 kelimeleriyle internetten tarama yaptığınız zaman ürünleri modeller üzerinde görerek daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz. Yazlık pardesü modelleri arasında ise açık mavi, bej renkleri oldukça popüler durumda. Yazın kullanımda ürünün terletmemesi için kumaşına oldukça dikkat edilmesi gerekiyor.

Pardesü Modelleri 2018 İncelemesi

Kaban şeklinde Pardesü Modelleri 2018
Kaban şeklinde Pardesü Modelleri 2018

Kayra markanın tasarladığı pardesü modelleri 2018 yılına ait parçalara baktığımızda koyu renklerin yanında birbirine yakın olan bej ve camel renklerine de yer verdiğini görüyoruz. Son zamanlarda özellikle pardesü ve trençkotlarda yer alan bu renkler birçok insan tarafından tercih edilir durumda. Kayra marka pardesü modellerinin fiyatlarına gelecek olursak 110 liradan başlayarak 240 liraya kadar uzanan modeller mevcut.

Pardesü Modelleri 2018 Markaları ve Galerisi

Kırmızı Kaşe Pardesü Modelleri 2018

Alvina markada pardesü modelleri 2018 kategorisinde ise siyah, lacivert, bordo ve yeşil renkleri oldukça hakim. Nakış ve fiyonk detaylarına oldukça yer vermiş olan Alvina pardesü modelleri spor şıklığını muhafaza ediyor. Son senenin modası olan nakışa yer vermesi de ürünlere ayrı hava katıyor.

Siyah Pardesü Modelleri 2018

Dış giyim, diğer giyim ürünlerinin fiyatlarına göre daha maliyetli olduğu için, bütçenize uygun ürün bulmakta zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Fakat bir çok markanın sitelerine baktığımızda görebileceğimiz gibi Alvina markasının da sitesine girdiğiniz zaman yaz/kış outlet ürünlerini de takip ederek, uygun fiyata beğenebileceğiniz ürünler bulmak mümkün.

İlginizi Çekebilir :   Sonbahar İçin Tesettür Kombin Önerileri

Zühre Pardesü Modelleri 2018

Yakası Düğmeli Pardesü Modelleri 2018

Alvina marka pardesü modelleri 2018 kategorisinde fiyatlara gelecek olursak 150 liradan 350 liraya kadar modeller çeşitleniyor. Fiyatların bu derece çeşitlenmesinde ki sebeplere bakacak olursak, ürünün kalite, o seneki popülerliği ve şıklığına göre değiştiğini söyleyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status