Pierre Cardin 2016 Eşarp Kreasyonu

Pierre Cardin 2016 Eşarp Kreasyonu

Pierre Cardin, moda sektöründe yer alan eşsiz ve kaliteli ürünleri ve tasarımları ile büyük ilgi görüyor. Üretim yaptığı ürünler arasında erkek ve kadın giyimleri yer alıyor. Kadın giyimlerinde pantolondan tuniklere, eşarplardan eteklere kadar, her ürün yer almaktadır. Her yıl ve her sezon yeni ürünleri, tasarımları ve kreasyonları ile modanın kalbini oluşturan Pierre Cardin, 2016 yılında da sunduğu kreasyonlar ile oldukça beğeniliyor.

Pierre Cardin, 2016 Eşarp Koleksiyonu, markanın tesettürlü bayanlar için hazırladığı oldukça şık desenlerden ve ipek kumaşlardan oluşuyor. Tesettür giyimin kalbini oluşturan eşarp modelleri, Pierre Cardin ismi ile kalite ve kusursuzluğu ortaya koyuyor.

Pierre Cardin 2016 Kreasyonunda Kullanılan Kumaş ve Dokular

Pierre Cardin, eşarp koleksiyonunu, 2016 yılına özel olarak tasarladı. Kreasyonda yer alan eşarp modellerinde ağırlıklı olarak ipek kumaşlara yer vererek kusursuz bir doku oluşturdu. İpek kumaşlardan oluşan eşarplarda, twill ipek ve sura ipek olarak iki ayrı doku kullandı. İpeğin inanılmaz yumuşak ve hassas dokusu, özel olarak tasarlanmış eşarp model ve desenleri ile buluştu.

Pierre Cardin 2016 Kreasyonu Renk ve Desen Çeşitliliği

Eşarp modelleri, tesettür giyimin çeşitliliğine göre renklendirildi. Böylelikle her tarz ve kombine uygun olarak farklı renklerde eşarplar ortaya sunuldu. Pierre Cardin tasarladığı ipek eşarp modellerinde ağırlıklı olarak pembe, mor, yeşil, kırmızı ve turuncu tonlarına yer verdi. Renk çeşitliliği, farklı desenler ile buluştu. 2016 yılının en çok ilgi gören çiçekler, modern çizgiler, geometrik desenler, farklı renkler kullanılarak bir araya getirildi. Kullanılan desenler, kusursuz biçimde renk uyumları ile bir araya gelerek, yaz aylarına ve sonbahara uygun olarak tasarlandı. Desenler, kullanılan renk kombinasyonları ve ipek kumaşın dayanılmaz dokusu bir araya gelerek, bayanların isteklerini ve beklentilerini karşılayacak modeller sunuldu.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Bağlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pierre Cardin 2016 Eşarp Koleksiyonundan Örnekler; 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status