Pileli Şal Nasıl Yapılır Şal Bağlama Yöntemleri

Pileli Şal Nasıl Yapılır Şal Bağlama Yöntemleri

Pileli şal bağlama yönteminin ayrıntılarıyla anlatıldığı ve videoyu izleyerek kolaylıkla sizin de pileli şal bağlama yöntemini uygulayacağınız çok güzel bir videoyu sizler için yükledik. Pileli şal nasıl yapılır ile ilgili seçme 5 videoyu yazı sonunda size sunacağız.

2 metre uzunluğunda multi şifon şallar çok rahat bir kullanıma sahiptir. Yapımı ve duruşu da özellikle çok iyidir. Peki pilseli şal nasıl yapılır, nasıl bağlanır. Tüm merak ettiğiniz her şeyi yazı sonunda vereceğim videodan bulabilirsiniz.

Pileli Şal Nasıl Yapılır

Pileli şal Bağlama Yöntemi
Pileli şal nasıl yapılır

Öncelikle başınıza boneyi güzelce takın ve multi-şifon şalı bir tarafı kısa diğer tarafı uzun olacak şekilde çene altından eşarp bağlar gibi bağlayın. Arka taraftan öne doğru ufak bir pile yapıp başınızın iki tarafından iğneleyerek sabitleyin. Bu şekilde kaç pile istiyorsanız arkadan öne doğru eşit uzaklık ve ende pileler yapıp iğnelerle tutturun.

Pileli şal nasıl yapılır
Pileli şal nasıl yapılır

Bu şekilde 3-4 pile yaptıktan sonra ister çiçek isterseniz de bir taç yerleştirerek farklı modeller deneyebilirsiniz. Sonra uzun kısımdan başınızın üstüne bir kez daha dolayarak ve kenarlardaki iğneleri de saklayacak biçimde düzenlemeler yaparak pileli şal bağlama modelini bitirin. Videoyu izledikten sonra daha rahat yapabilirsiniz.

Pileli Şal Nasıl Yapılır Nasıl Bağlanır 5 Farklı Model

Pileli şal nasıl yapılır hakkında 5 farklı bağlanış şekli verdiğimiz bu karma videomuzu umarım beğenirsiniz. Bu modelleri izleyerek sizler de çok farklı modeller ile pileli şal bağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer şal bağlama modellerini verdiğimiz yazılarımızı da, bu yazı sonunda sizlerle paylaşacağım. Bu yazılarımızda da uygulamalı olarak anlatımlı çok farklı şal bağlama modellerine ulaşabilirsiniz.

Pileli şal Nasıl Yapılır
Pileli şal Nasıl Yapılır

Gördüğünüz gibi son yıllarda pileli şalların modelleri de çoğaldı,çeşit çeşit pileli şal modelleri görmek mümkün. Bence çok farklı göz alıcı bir tarzı var, sizde bu pileli şalları kullanarak harika şal bağlama modellerini uygulayabilirsiniz. Aşağıda farklı tarzda eşarp bağlama modelleri için link veriyorum.

İlginizi Çekebilir :   Aker Olive Kombin Önerisi

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Bu modeller daha farklı modellerdir, pileli şal nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki videoya bir göz atınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status