Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli Video

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli Video

Özel davetlere giderken her zamankinden biraz daha özenli ve düzenli gitmek gerekir. Bir de gidilecek yer akraba ve yakın arkadaşsa daha bir özen gösterilir. Fakat vakit yok ve abiye şal bağlamanız gerekiyorsa aşağıdaki pratik abiye şal bağlama modeli videosu tam da size göre. Hem abiye olduğu için gideceğiniz yere uygun hem de vakit darlığınız yüzünden pratik ve kolay bir bağlama şeklinden dolayı size tavsiyemizdir.

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli Hakkında

Pratik Abiye şal Bağlama Modelleri
pratik abiye şal bağlama modeli

Öncelikle kıyafetinize uygun renkte bir şal almanız gerekir. Şalınızı da rahatlık ve kolay kullanım açısından uygun bir kumaşta seçmeniz önem taşır. Boneyi sıkıca yaptıktan sonra ilk adımda şal ucunu bir miktar içe kıvırıp başınıza alın. Sonra şal uçlarını çapraz olarak arkadan öne dolayın. Sağ ucunu kıvırarak başınızın üstünden sol tarafa geçirin. Sol ucu da sağ taraftan boynunuzun açık kalan kısmını kapatacak şekilde dolayın ve sıkıştırın. Kıvırıp doladığınız sağ uca biraz şekil vererek şal bağlama işlemini tamamlayın. Videoda izlediğinizde gerçekten çok pratik ve kolay olduğunu ve bir o kadar da şık göründüğüne şahit olacaksınız.

Pratik Abiye şal Bağlama Modeli
pratik abiye şal bağlama modeli

İsterseniz şalın kıvırdığınız yerine küçük bir aksesuar ya da aplike parçası yerleştirebilirsiniz. Bu biraz sizin hayal gücünüze ve kıyafetinize göre değişebilir. Kıyafetiniz çok sadeyse böyle bir aksesuar kullanarak biraz hareket katabilirsiniz. Fakat kıyafetinizde yeterince detay varsa abiye şalınızın sade kalması daha doğru olacaktır.

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli Uygulamalı Anlatım

Pratik Abiye şal Bağlama Modeli Nasıl Yapılır
pratik abiye şal bağlama modeli

Abiye üzerine eşarp bağlama modelini seçmekte zorlanıyor olabilirsiniz, yada bir düğüne yada özel bir güne yetişmek için aceleniz olabilir, bu model tam size göre bu video sayesinde pratik abiye şal bağlama modeli iyi bir şekilde öğreneceksiniz. Oldukça pratik olan ve benim çok hoşuma giden bu modeli sizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Kolay Eşarp Bağlama Teknikleri Video

Yeşil Tesettür Abiye Modelleri için Tıklayınız

56 Beden Tesettür Abiye Modelleri için Tıklayınız

2018 Abiye Başörtü Modelleri için Tıklayınız

2018 Tesettür Abiye Modelleri için Tıklayınız

Abiye Şal Modelleri için Tıklayınız

Yukarıda verdiğim linklerden en güzel abiye başörtüsü modelleri, tesettür abiye modelleri ve abiye şal modellerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda pratik abiye şal bağlama modeli videosunu izleyebilirsiniz.

( son güncelleme : 28/11/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status