Rabia Z Pratik Şal Bağlama

Rabia Z Pratik Şal Bağlama

Şal bağlamanın yöntemleri şekilleri o kadar çok ki istediğiniz ve rahat ettiğiniz tüm pratik şal bağlama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu kolay ve pratik şal bağlama yöntemlerinden biri de Rabia Z den. Kendi anlatımı ve uygulamalı gösterimi ile bu videoyu izlediğinizde dilerseniz iğne bile kullanmadan şal bağlayabilirsiniz.

Bu video da Dubai’nin ünlü modacılarından Rabia Z’nin kendi eşarbı ile anlattığı pratik şal bağlama modelini göreceksiniz. Benim çok hoşuma giden bir model size de göstermek istedim. Gerçekten çok farklı bir bağlama tarzı var. Sizlere biraz da Rabiz Z eşarplarından bahsetmek istiyorum.

Pratik şal Bağlama Modeli Siyah Model
Pratik şal Bağlama Modeli Siyah Model

Pratik Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Pratik şal Bağlama Modeli
Pratik şal Bağlama Modeli

Bu video da Jersey diye adlandırılan pratik şal bağlama şeklini uygulamalı olarak göreceksiniz. Rabia Z’nin ürettiği şallarda hafif, şık ve hava alan kumaşlar kullanılıyor. Altta verdiğim video da verilen model çok kullanışlı bir model olmakla beraber çok zarif bir modeldir.

Pratik şal Bağlama Modeli Gri Model
Pratik şal Bağlama Modeli Gri Model

Rabia Z üretimi hava alan hafif ve yumuşak şalı ortadan eşitleyerek başınıza alın. Bone kullanmanıza ihtiyaç yok çünkü bu şallar kaymıyor, bozulmuyor. Sonra başınızın üstüne gelen kısmı içe doğru biraz kıvırın. İğne kullanıp kullanmamak sizin tercihinizde, çene altından şalı birleştirin. Bir ucu başınızın üstüne çapraz yönde atın. İsterseniz diğer uç altta kalabilir. İsterseniz de Rabia Z nin sürekli kullandığı gibi diğer ucu da başınızın üstüne atabilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Pratik Şal Bağlama Modeli Uygulamalı Anlatım

Pratik şal Bağlama Modeli Mavi Model
Pratik şal Bağlama Modeli Mavi Model

Bu verdiğimiz model hoşunuza gitmezse youtube kanalımızdan yada diğer vereceğim linklerden bir çok farklı eşarp veya şal bağlama modeline ulaşabilirsiniz. Çok şık ve kullanışlı modeller vermeye çalıştık, umarım sizin de bu modeller hoşunuza gider.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Aşağıda verilen video da pratik şal bağlama modeline değindik, çok kolay bir bağlanış tarzı var. Eğer bu modeli beğenmediyseniz üstte verdiğim modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu modellerden farklı olarak youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   En Cesur Saç Modelleri ve Tonları 2019

Youtube Sayfamız için Tıklayınız

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status