Reyhan Turhan Türban Bağlama Şekilleri

Reyhan Turhan Türban Bağlama Şekilleri

Türban bağlama, şal bağlama ya da eşarp bağlama hakkında farklı bağlama videoları verdik. Bu yazımın sonunda ise Reyhan Turhan hanıma ait türban bağlama şekilleri vereceğim. Umarım bu türban bağlama şekilleri işinize yarar, içlerinde çeşitli modeller hatta nişan başı modeli ve çiçek kabartmalı modelde bulunuyor.

Farklı bağlama şekilleri ile farklı mekanlara gidebilir kıyafetinize ve türbanınıza farklı bağlama yöntemleri ile şekil verebilirsiniz. Yeter ki ‘tesettür sınırları’ içerisinde olsun.

Türban Bağlama Şekilleri İpuçları

Türban Bağlama şekilleri Incelemesi
Türban Bağlama şekilleri

Reyhan Turhan, tanınmış bir modacı. Gelinlik modelleri, nişanlık modelleri, kına gecesi kıyafetleri ve türban bağlama modelleri gibi tesettür giyimi de içine kapsayan geniş bir alanda tasarımlar yapıyor ve bayanların vücut yapılarına ve isteklerine cevap verecek şekilde kıyafetler hazırlıyor. Türban bağlama şekilleri son yıllarda çok farklı zarif modeller ile dikkat çekiyor, Reyhan Turhan hanımefendinin özgün türban bağlama modelleri gerçekten çok güzel.

Türban Bağlama şekilleri
türban bağlama şekilleri

Tesettür başı bağlama, moda olamayacak kadar önemli ve aslında normal bir konu olmasına rağmen özellikle son 5 yılda çığ gibi büyüyen bir sektör haline geldi .Bu geniş konuyu başka bir yazımızda sizlerle konuşuruz. Reyhan Truhan hazırladığı kıyafetlere, abiyelere ve gelinliklere uygun olacak şekilde türban bağlama modelleri de tasarlıyor. Aşağıdaki videoda TRT 1 de yayınlanan İyi Fikir programında yaptığı farklı şal bağlama modellerini izleyeceksiniz.

Türban Bağlama Şekilleri Uygulamalı Video

Reyhan Turhan Kimdir
türban bağlama şekilleri

Sadece düz renk bir şalı farklı aksesuarlarla süsleyerek düğün, nişan gibi özel davetlere uygun halde bağlayabilirsiniz. Türban bağlama şekilleri uygulama videosunu hemen yazı bitiminde vereceğim fakat bundan ziyade sizler için araştırdığımız diğer zarif modellere de aşağıdaki linklerden ulaşmanız mümkün.

Son zamanlarda genelde şal bağlama modelleri revaçta olsa da, türbanın da tesettür giyimde ki yönü çok farklı. Ben yeri geldikçe türban bağlama şekilleri ile ilgili videoları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bu uygulamalı videolardan kendinize uygun olan bir modeli seçip rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Kurban Bayramı İçin İdeal Kombinler

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

( son güncelleme : 18/11/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status